3. ROČNÍK KUNRATICKÉHO VINOBRANÍ SE BLÍŽÍ

Praha 4 se pilně chystá na třetí ročník mezi veřejností velmi oblíbeného Kunratického vinobraní, který je oslavou spousty kvalitního vína a burčáku a uskuteční se již nadcházející víkend od pátku 27. září do neděle 29. září 2013 v Kunratické Tvrzi, která se nachází na ulici Golčova 1/4 v Praze 4 Kunraticích. 

Návštěvníci se kromě dobrého pití a bohatého cateringu mohou těšit na zábavný program po celou dobu vinobraní, který osloví celou rodinu. Akci bude moderovat Ondra Vodný známý z rádia Evropa 2. Nebude chybět libozvučná Cimbálová muzika Alexandra Vrábely, která jistě roztančí všechny věkové kategorie. Na pódiu se představí také řada úspěšných tanečních a divadelních vystoupení. Pozvání přijala řada významných pěstitelů vína z celé České republiky. Můžeme se tak těšit na zajímavé ukázky, mezi kterými nebude chybět jistě řada specialit. 
 
Významným hostem vinobraní bude Radek Bakalář, úspěšný kouzelník, kterého zná široká veřejnost hlavně z ČS má talent z roku 2010. Na vinobraní si připravil dvě strhující představení, kde všem ukáže, jak sám tvrdí, posunutí magie do třetího tisíciletí.
 
Po celé tři dny vinobraní bude k dispozici dětský koutek, kam si budou návštěvníci vinobraní moci odložit své ratolesti a plně se věnovat degustaci vína a koštu občerstvení.
 
Každý den bude probíhat povídání o víně, výrobě a správné degustaci. Na to navazují soutěže pro veřejnost v poznávání vín o hodnotné ceny. Po takové důsledné degustaci se jistě i z neznalce vín snadno stane degustační odborník. Pro návštěvníky je připraveno také večerní překvapení a velké letní kino. Celé rodiny jsou vítány. Akce se koná za každého počasí.