8 faktů o vířivkách, které ohromí vaše přátele

V dnešní době nejspíš neexistuje člověk, který by alespoň jednou nevyzkoušel kouzlo vířivé vany. Je to zkrátka něco, co už k našemu způsobu života tak nějak patří.   

Navíc jsou mezi námi ale i tací, kteří si tuto luxusní hračku mohou dovolit dokonce i domů. Pro ty je určen také tento článek, ve kterém se dozví 8 faktů o vířivkách, které jejich přátele dozajista ohromí.

1.    Vířivky bývají obvykle pro více než dvě osoby, takže se v ní mohou uvolnit i vaši přátelé.
2.    Jacuzzi jsou skvělým doplňkem každé párty a udělají z ní nezapomenutelný zážitek.
3.    Vířivé vany jsou vhodné naprosto pro všechny.
4.    Vířivky vás mohou díky bylinným aroma koupelím udržet zdravými.
5.    Jacuzzi fungují stejně dobře, jako i ten nejlepší masér na světě.
6.    Díky teplé vodě můžete venkovní vířivou vanu užívat i v zimě.
7.    Hodina strávená ve vířivce může napomoci k lepšímu spalování.
8.    Svou vlastní jacuzzi má i prezident Spojených států amerických.

Jakou vířivou vanu vybrat?
Jak je vidět, vířivka je bezchybným vynálezem, který kdy člověk učinil. Teď už si jen vybrat z nepřeberného množství. Pokud budete chtít mít jacuzzi na terase a ještě k tomu pro více osob, doporučujeme vířivou vanu s názvem ORCA. 

Co tento model umí?
Tato vířivka vás nadchne komplexní sportovní masáží celého těla. Tento oblíbený model totiž spojuje dech beroucí unikátní chiropraktickou tlakovou vodní masáž zaměřenou na trapézové a krční svalstvo s celkovou tlakovou a reflexní masáží celého těla. Využít ji proto můžete nejen po jakémkoliv sportu, ale také po dlouhém dni stráveném v kanceláři.

Kde si mohu tuto vířivou vanu koupit?
Pokud je hloubková masáž přesně to, co potřebujete, změňte svůj dosavadní život a ORCU si rovnou pořiďte. Koupit si ji můžete u jednoho z nejlepších prodejců v republice, a to u SPA Studio s.r.o. 
Jejich studio najdete v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi, takže ani nebudete muset cestovat daleko. Objevte krásu sportovní masáže a podělte se o tento nezapomenutelný pocit se svými přáteli.