Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

ADaM penzion nabízí domácí praní prádla

5. 07 2010 | Příjemné ubytování ve vile z 30 let, která prošla renovací se zachováním dílčích prvků, připomínajících částečně provensálský styl. Útulný interiér penzionu tvoří velká hala s dřevěným schodištěm. Romanticky laděné pokoje jsou umístěny v patře a mají okna do velké zahrady. Každý pokoj má vlastní koupelnu. Na patře je malý kuchyňský kout, lednička, vařič, mikrovlnka a konvice na kávu.

Příjemné ubytování ve vile z 30 let, která prošla renovací se zachováním dílčích prvků, připomínajících částečně provensálský styl. Útulný interiér penzionu tvoří velká hala s dřevěným schodištěm. Romanticky laděné pokoje jsou umístěny v patře a mají okna do velké zahrady. Každý pokoj má vlastní koupelnu. Na patře je malý kuchyňský kout, lednička, vařič, mikrovlnka a konvice na kávu.

Jeden pokoj je dvoulůžkový, dva pokoje třílůžkové a jeden čtyřlůžkový. Součástí studia je mala kuchyně, vlastní koupelna a toaleta. Studio má zvláštní vchod ze zahradní terasy. Všechny pokoje jsou vybaveny novou televizí s velkou obrazovkou. Vila B nabízí dvoulůžkové nebo čtyřlůžkové apartmány standart nebo lux s výhledem na Prahu, s příslušenstvím a kompletně vybavenou kuchyní.

Opakovaná návštěva sleva až 20%. Příplatek za psa je 150,- Kč za den. Ceny platné v ceníku platí při pobytu na 3 noci. Jednolůžkový pokoj nabízíme za cenu 900,- Kč/noc. Pokud není dohodnuto jinak check in: 15 hod. - 23 hod. check out: 11 hod. Úklid a příprava pokojů 11 hod. - 15 hod. Každý 3 den - výměna ručníků, každý 5 den výměna povlečení.

Parking: neomezeně. Lístky pro MDH možno zakoupit v pensionu. Přes Velikonoční svátky a konec roku ubytování nejméně na 3-4 noci.

Hovořit s námi můžete česky, anglicky, německy, italsky, španělsky, rusky i francouzsky. Služby: vstupenky na koncerty a do divadel, vyhlídkové lety, seskoky, jazykové kurzy v Praze a Londýně, zajištění dopravy na letiště a zpět.

Lůžková kapacita v obou vilách zahrnuje počet lůžek 34 plus 6 přistýlek. Přikrývky a polštáře pravé peří, protialergické na požadání. Domácí praní prádla.

Adresa: Praha 4 - Podolí, Doudova 14.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO