Právě se nacházíte:

"Adopce" lavičky

Městská část Praha 4 dlouhodobě usiluje o to, aby veřejná prostranství, určená k volnočasovým aktivitám a odpočinku, byla v co nejlepším stavu. Proto je součástí modernizace Centrálního parku na Pankráci mj. i osazení parku novými kvalitními lavičkami.

„Centrální park je dominantní oddechovou zónou Prahy 4 a zaslouží si vyšší standard mobiliáře. Proto jsme na základě veřejné zakázky malého rozsahu vybrali lavičky ve střední cenové úrovni, u kterých je záruka dlouholeté životnosti,“ říká starosta městské části Praha 4 Pavel Horálek (ODS). Navíc městská část připravila projekt „adopce“ lavičky. Jejím smyslem je najít sponzory, kteří uhradí náklady spojené s pořízením a instalací lavičky ve výši 23 000 Kč. Na oplátku se na opěradlo na tři roky umístí štítek se jménem sponzora. Centrální park byl osazen moderními lavičkami s dlouholetou životností.„Je to skvělá šance pro jednotlivce i firmy, kterým není lhostejné životní prostředí v Praze 4, aby o sobě dali vědět,“ podotýká starosta.

Zájemci o „adopci“ mohou kontaktovat vedoucí odboru kanceláře starosty, paní Vandu Janovskou na e-mailu: vanda.janovska@praha4.cz.

www.praha4.cz