Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Autoškola NONSTOP pro každého

14. 06 2010 | Autoškola NONSTOP se již řadu let zabývá přípravou nových žadatelů o řidičská oprávnění se zaměřením na skupinu moto Ao, "B" (osobní automobil) včetně výuky v anglickém jazyce a školení řidičů. Naše autoškola je vedená jako velmi kvalitní služba klientům s maximálním zaměřením na kvalitu výuky a výcviku. Dbáme na individuální přístup autoškoly ke každému zákazníkovi.

Autoškola NONSTOP se již řadu let zabývá přípravou nových žadatelů o řidičská oprávnění se zaměřením na skupinu moto Ao, "B" (osobní automobil) včetně výuky v anglickém jazyce a školení řidičů. Naše autoškola je vedená jako velmi kvalitní služba klientům s maximálním zaměřením na kvalitu výuky a výcviku.  Dbáme na individuální přístup autoškoly ke každému zákazníkovi. Hlavním cílem naší autoškoly je spokojenost našich klientů a jejich precizní připravenost nejen ke zkouškám, ale i pro budoucí provoz na pozemních komunikacích. Instruktoři autoškoly s profesionálním cítěním a pevnými nervy jsou zde jen pro Vás. Rozmanitý časový rozvrh výuky naší autoškoly nás opravňuje prezentovat se názvem Autoškola NONSTOP - naučíme Vás řídit kdykoliv.

Od 8.10.2001 je naše autoškola zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu A, vložce číslo 45564. Autoškola NONTOP Praha je tedy velmi kvalitní službou, poskytující vydávání řidičského oprávnění na území hlavního města Prahy (zejména na území Prahy 4). Autoškola funguje jako společnost s ručením omezeným, nemusíte se tedy bát, že byste se svěřili do rukou "vysloužilého kamioňáka" - svěřte se do rukou autoškoly NONSTOP - svěřte se profesionálům. Naši instruktoři jsou zkušení a profeionální řidiči, kteří mají naježděno desítky a stovky tisíc kilometrů, mají tedy potřebné znalosti a hlavně zkušenosti co se silničního provozu týče.

Svěřte se do rukou profesionálů. V naší autoškole nabízíme možnosti naučit se řídit v různých vozech. Autoškola NONSTOP Praha nabízí vozy Škoda Fabia a Octavia, VW Vento, Opel Vectra či Ford Fiesta. Učila se u nás například Radka Kocurová. Navštivte autoškolu NONSTOP, dozvíte se víc.

http://www.autoskolanonstop.cz/

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO