Bezplatná právní poradna pro Prahu 4

Bezplatná právní poradna je určena výhradně pro občany Prahy 4 s trvalým bydlištěm na území městské části Praha 4, a to každou sudou středu v měsíci od 15 do 17 hodin na radnici v Nuslích.

Skutečnost trvalého pobytu na území MČ Praha 4 je povinen zájemce o poskytnutí právní porady prokázat pracovníkovi městské části Praha 4 v recepci v přízemí budovy č. 350, kde se v místnosti č. 174 právní poradna koná. Poté obdrží lístek s pořadovým číslem, který následně odevzdá advokátce, ve chvíli, kdy na něj dojde řada.
Pořadové lístky se vydávají v den konání poradny nejdříve ve 14.30 hodin, vydávání lístků s pořadovým číslem bude pracovníkem recepce ukončeno v den konání poradny po vydání maximálně 25 lístků s pořadovými čísly.
Při jedné návštěvě právní poradny je možno řešit pouze jeden právní problém, s ohledem na to, aby bylo možno uspokojit co největší počet zájemců. Pokud zájemce o poskytnutí právní porady potřebuje řešit více právních problémů, musí přijít v další den konání právní poradny znovu.
Bez splnění těchto podmínek není možno právní radu zájemci poskytnout, telefonické konzultace se v rámci této právní poradny zásadně neposkytují!

www.praha4.cz