Právě se nacházíte:

Chanel v Praze

Téměř všechny světové značky mají své zastoupení na Pařížské ulici. Jedna však stále chybí a to Chanel, nicméně i u ní se blýská na lepší časy. Chanel je totiž od dubna přítomný v klenotnictví hodinářství Carollinum, které značku zastupuje na poli hodinek.

Majitelka skupiny Carollinum Tamara Kotvalová přivítala na večerní party u příležitosti uvedení značky do portfolia společnosti řadu významných hostů. Výjimečnou událost si nenechali ujít ani zástupci Chanel z Paříže či česká topmodelka Daniela Peštová.

V hodinkách CHANEL se snoubí hodinářské mistrovství i umělecká kreativita značky. Komplexní sortiment hodinek CHANEL vzniká v prostorách o rozloze 8 000 m? v hodinářské dílně La Chaux-de-Fonds ve Švýcarsku. Je to právě tam, kde kreativní náboj transformuje hodinky na moderní inovativní produkty. Nejmodernější digitální přístroje v kombinaci s tradičním hodinářským umem poskytují garanci dokonalosti - všechno, od krabiček a tahů, až po pouzdra a strojky, vyrábějí zkušení švýcarští specialisté.