Chcete krásně vidět bez brýlí a kontaktních čoček? Stále váháte s drahou oční operací?

Chcete krásně vidět bez brýlí a kontaktních čoček? Stále váháte s drahou operací? Pak je tu pro Vás exklusivní nabídka nejmodernější laserové operace pod vedením Prof. MUDr. Pavla Kuchynky CSc.

Díky slevovému portálu www.neutracim.cz Vás operace jednoho oka vyjde na pouhých 11.990,-Kč.

Jako jediná klinika v ČR nabízí špičkovou metodu oční operace  pomocí laseru VISX S4 Custome Vue, který se dokáže přizpůsobit potřebám Vašich očí. Technologie CustomeVue zaručuje maximálně optimální chirurgický zákrok. Pomocí WaveScan systému se  vytvoří unikátní mapa rohovky oka s výrazně lepším rozlišením jednotlivých oblastí (asi 25krát přesnější, než standardní vyšetření). Tato mapa je elektronicky přenesena do řídící jednotky VISX S4 excimer laseru, který zajistí ještě přesnější a specifičtější refrakční zákrok. Pomocí laserového paprsku se změní zakřivení rohovky, a tím i její dioptrická mohutnost. Operace trvá jen několik málo minut, celý proces i s rozkapáním cca 1,5 hodiny a obnovení použitelného vidění nastává dříve, než u operací prováděných na jiných pracovištích. Běžná cena za operaci oka  činí 17.900,- Kč + 4.000,- Kč (Custome Vue), celkem tedy 21.900,- Kč.

Ojedinělou nabídku získáte nákupem na www.neutracim.cz. Poukaz lze uplatnit až do 30.11. 2011. V ceně je zahrnuto i předoperační vyšetření. Po dohodě s klinikou může být určen jiný termín a v případě nemožné operace Vám klinika garantuje záruku vrácení peněz.

Neváhejte a využijte této jedinečné slevy ještě dnes. Již  za 1,5 hodiny budete krásně vidět bez brýlí a kontaktních čoček.