Chelsy Davyová dala princi Harrymu druhou šanci

Britský princ Harry prý zase obnovil vztah se svou přítelkyní Chelsy Davyovou. Britský list Daily Mail dnes napsal, že princ a Davyová, dcera zimbabwského multimilionáře studující na univerzitě v severoanglickém Leedsu, se dali opět dohromady, když Harry slíbil, že bude brát vztah.Sámer Issa (22) bude taťkou! Maminkou dítěte nejúspěšnějšího zpěváka první české SuperStar ovšem není ani Agáta Hanychová, ani Lilian Sarah Fisherová, ale jeho dávná láska modelka Andrea Divišová (24)! Ta se po Sámerově boku objevila po dlouhém pobytu na Miami v pražském Palladiu.

LONDÝN - Pár se rozešel počátkemlistopadu poté, co se třiadvacetiletý princ nedostavil na oslavunarozenin své o rok mladší přítelkyně, a místo toho se zajel podívat doPaříže na finále světového poháru v rugby. Potom se objevily fotkyz bujarého večírku s ragbisty, kde pije vodku přímo z lahve.

Odrozchodu ale Harry bombardoval svoji vyvolenou textovými zprávami atelefonáty a snažil se ji přesvědčit, aby se k němu vrátila.

"Chelsyto zřejmě udělá, ale chtěla ho trochu potrápit," řekl listu jedenpřítel páru, jenž si nepřál být jmenován. "Poprosil ji o prominutí aslíbil, že bude jejich vztah brát vážně. Rozhodla se, že mu dá novoušanci, dodrží-li slovo," dodal tento zdroj.

Vztah Harryho aChelsy prošel již několika krizemi. Chelsy dala princi vale letos uždříve, a to poté, co viděla snímky, na nichž během vojenského cvičenív Kanadě laškuje se skrovně oděnými barovými děvčaty. O několik dnípozději se ale pár zase usmířil. Chelsy ale údajně uvažuje o tom, žepřeruší studium práv v Leedsu a vrátí se do Jihoafrické republiky.

DoLeedsu se přestěhovala z Kapského města koncem léta kvůli Harrymu. Nyníale údajně zjistila, že život v Leedsu ani studium ji neuspokojuje.V Kapském městě má naopak spoustu přátel a rodiče jí tam koupili byt.Buckinghamský palác má ale prý z případného rozchodu mladého páru vážnéobavy, protože by to prý mohlo Harryho provždy vykolejit.