Cibule, to jsou hotovky z lokálních a prvotřídních surovin

Filipa Sajlera není ani potřeba představovat. Úspěšný kuchař známý z televizního pořadu Kluci v akci byl členem Národního kuchařského týmu, prošel stážemi u michelinských kuchařů, vařil v restauracích po celém světě a jídla připravoval pro evropské politiky i světoznámé umělce. I díky těmto ohromným zkušenostem s kuchařinou a cateringem se v jeho srdci zrodila Cibule. Nejde o zeleninu, ale koncept toho, jak nabídnout lidem hotové jídlo nejvyšší kvality, které si lze vychutnat kdykoliv a kdekoliv.

Na Cibuli pracoval Filip Sajler spolu s týmem kuchařů s podobnými kulinářskými zkušenostmi, smýšlením a láskou jídlu jako on. Více jak dva roky ladili všechny postupy a recepty a postavili úžasný řetězec lokálních farmářů a dodavatelů z České republiky, kteří dodávají pečlivě vybrané a čerstvé suroviny. Jídla se připravují unikátní skandinávskou technologií a pomocí šokového zchlazení jsou čerstvá a chutná i po opětovném ohřátí. Už se nemusíte zdržovat přípravou jídla nebo řešit, kam s kolegy vyrazit na oběd. Jídlo od Cibule z prvotřídních surovin můžete mít v lednici a přichystané k ohřátí. Prostě chuť jako z dobré restaurace u vás doma.

A z čeho si můžete vybírat? Čeká na vás například čočka na kyselo s variací klobásek, líčka na víně, krůtí rolka, vídeňská roštěná, řízek, smažený květák, kuřecí kung pao, halušky, tvarohové knedlíky... Pochutná si opravdu každý. Hotová jídla Filipa Sajlera a jeho značky Cibule si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.