Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Dámská jízda na Novodvorské

5. 03 2012 | V pátek 9. března se od 19 hodin ve společenském sále Kulturního centra Novodvorská v Praze 4 uskuteční druhý ročník Dámské jízdy. Za vstupenku v hodnotě 250 Kč bude každá návštěvnice po celý večer hýčkána.

Na programu ji hned po welcome drinku čeká líčení, vlasová a kosmetická poradna, relaxační masáž, seznámí se s novými trendy ve výživě a hubnutí, s laserovou a estetickou chirurgií, k dispozici bude také stylista, grafolog, astroporadna a mnoho dalšího. A to vše v ceně vstupného! Návštěvnice během večera shlédnou i zajímavá taneční a sportovní vystoupení a nebude chybět několik módních přehlídek. Modelky předvedou například novou kolekci modelů švédské značky Lindex pro jaro a léto 2012 a prádlo a plavky oblíbené značky Etam. Celý program bude moderovat Oldřich Burda (známý z moderace televizního losování sázkových her).

Kromě kulturního programu odehrávajícího se na pódiu budou mít ženy možnost seznámit se s různými činnostmi, obory a službami, které jsou určeny především jim a s nimiž se mnohé z nich dosud blíže nesetkaly, nebo se zatím neodhodlaly je vyzkoušet. A právě v rámci večera si je budou moci otestovat na vlastní kůži. Obvod společenského sálu totiž budou lemovat stánky s poskytovateli služeb, kteří svým poradenstvím či přímo vlastními úkony budou své služby bezplatně prezentovat. Jako zpestření proběhne na závěr večera slosování vstupenek o dárky, například bezplatné ošetření, konzultace a různé dárkové a slevové poukazy.

www.praha4.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO