Právě se nacházíte:

Den dětí na Praze 4

Ve čtvrtek 31. května od 9 do 16 hodin a v pátek 1. června od 9 do 13 hodin připravila městská část Praha 4 oslavy dne dětí s ekologickou tématikou. Ve čtvrtek se od 17 hodin uskuteční také dětský den v Kulturním centru Novodvorská.

Akce na terase mezi budovami DBK a České spořitelny na Budějovické se již tradičně zúčastní a program připravili společnosti zaměřené na ekologii - Pražské služby, ELEKTROWIN a EKO-KOM. Navíc je na čtvrtek 31. května připravené improvizované divadlo a tvůrčí dílna pro děti (začátky představení jsou v 9.30, v 11 a ve 14 hodin), Lesy hl. m. Prahy připravily ukázky včelařství. Akce se koná ve spolupráci s Městskou policií Prahy 4, která představí veřejnosti svou služební techniku. Vstup na akci je zdarma.

Bavte se s námi. Program plný písniček, soutěží a tancování věnovaný dětem připravilo od 17 hodin Kulturní centrum Novodvorská. Se svým vystoupením se představí cvičení pudlíci - Duo Navarro, písničky pro děti zazpívá Standa Hložek. Vstupné na tuto akci je pro děti do 120 cm 40 korun, pro děti vyšší a dospělé 60 korun.