Dopravní omezení o letních prázdninách

Seznam hlavních stavebních akcí, které budou mít v průběhu letních měsíců vliv na dopravu na celém území hl. m. Prahy, najdete na www.praha4.cz.

Území Prahy 4 se budou týkat zejména tyto akce:

* ulice 5. května

Od 3. 7. do 2. 9. 2011 bude omezen provoz dvou jízdních pruhů ve směru na Brno na komunikaci 5. května v úseku od Nuselského mostu po ulici Sdružení z důvodu opravy vozovky. Provoz jednoho jízdního pruhu bude převeden do protisměru, takže 2 + 2 jízdní pruhy na komunikaci
5. května zůstanou zachovány.

* Podolské nábřeží

Od 3. 7. do 31. 8. 2011 bude omezen provoz na Podolském nábřeží a Modřanské ulici v úseku mezi Výtoní a Branickou z důvodu rekonstrukce tramvajové tratě. V úseku mezi Výtoní a Nádražím Braník bude zavedena náhradní autobusová doprava X3 a X21. V termínu od 3. do 10. 7. je uzavřen Vyšehradský tunel ve směru do centra pro veškerou dopravu!

* lokalita ul. Vídeňská

Od 3. 7. do 31. 8. 2011 bude omezen provoz v ul. Vídeňská v úseku ul. Dobronická – Kunratická spojka z důvodu výstavby kanalizace Libuš a opravy povrchu vozovky. Bude uzavřen směr z centra a objízdná trasa bude vedena po Dobronické, Libušské a Kunratické spojce. Provoz MHD ve směru do centra bude zachován, opačný směr bude veden po objízdné trase.

Od 11. 7. do 20. 8. 2011 bude omezen provoz v ul. Vídeňská v úseku Růžinovská – Jalodvorská z důvodu opravy povrchu vozovky. Za uzavřený směr z centra bude vedena objízdná trasa po komunikacích Růžinovská, Pod Krčským lesem, V Štíhlách. Provoz MHD ve směru do centra bude zachován, opačný směr bude veden po objízdné trase.

* ulice Modřanská a Generála Šišky

Od 3. 7. do 21. 10. 2011 bude omezen provoz na ul. Modřanská a Generála Šišky v úseku od Jižní spojky po Levského z důvodu rekonstrukce tramvajové tratě. V úseku mezi Nádražím Braník a Levského bude zavedena náhradní autobusová doprava X3.

www.praha4.cz