Dovolená Řecko s GREECE TOURS

Začátkem letošního roku se cestovní kancelář GREECE TOURS po 17 letech přestěhovala z prostor poblíž Staroměstského náměstí do nové provozovny na druhém konci Dlouhé ulice, na rohu s Benediktskou ulicí.

Spolehlivost a důvěra
Cestovní kancelář GREECE TOURS zajišťuje jako specialista to nejlepší z Řecka již od roku 1990. Dokonale zná místní prostředí a její zkušení zástupci v pobytových místech poskytují klientům potřebné služby na profesionální úrovni.

Dovolená Řecko
Současná nabídka dovolená Řecko zahrnuje všechny atraktivní destinace a pobyty od studií a apartmánů a rodinných hotelů až po luxusní resorty se špičkovým servisem pro nejnáročnější klientelu. Na webových stránkách cestovní kanceláře GREECE TOURS http://www.greece-tours.cz si klienti mohou vybírat z různých typů pokojů a okamžitě získat i přehled o cenách. GREECE TOURS je jednou z prvních cestovních kanceláří, která nenabízí pouze rezervaci online. Prostřednictvím webu lze také jednoduše dovolenou Řecko uhradit. Systém stránek totiž vždy přesně zná počet volných míst i strukturu všech poplatků.

Rozmanité Řecko a řecké ostrovy
Řecko je nádherná historická země plná pověstí a mýtů, památek, průzračného moře a gurmánských specialit. Členité mořské pobřeží, dlouhé téměř 15 000 kilometrů, nabízí pro rekreaci i sportovní vyžití různorodé pláže. Kouzlo Řecka je v jeho rozmanitosti – jednotlivé řecké ostrovy a pevnina se od sebe značně liší.