EKOSPOL začal stavět 269 moderních bytů v projektu Výhledy Barrandov. Byty jsou už takřka vyprodány.

Developerský lídr EKOSPOL zahájil na přelomu loňského a letošního roku výstavbu nového projektu Výhledy Barrandov, který ve dvou moderních devítipodlažních domech nabídne celkem 269 bytů. Drtivá většina z nich už je prodaná, volných zůstává méně než osm procent. EKOSPOL tak opět potvrzuje pověst developera, který své byty vyprodává dlouho před dokončením stavby. To je u projektu Výhledy Barrandov naplánováno na polovinu roku 2017. Generálním dodavatelem stavebních prací je BAK stavební společnost.  

„Jméno tohoto projektu jsme nezvolili náhodně. Noví majitelé budou mít nejlepší výhled z celé Prahy. Přímo z bytů mohou obdivovat zeleň Prokopského a Dalejského údolí. Kromě toho budou mít díky skvělému panoramatu celé město jako na dlani. Lepší místo v Praze neseženete,“ zdůraznil hlavní výhody barrandovského projektu Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je lídrem bytové výstavby v České republice.

Ke dni zahájení výstavby zbývalo v nabídce posledních 21 volných bytů. „Očekáváme, že je prodáme ještě letos. Tím se jen potvrdí dlouhodobý trend, kdy EKOSPOL své byty vyprodá dlouho před dokončením stavby. To naši společnost odlišuje od ostatních firem na trhu. I někteří velcí developeři totiž mají ve svých cenících stovky takzvaných ležáků, které se jim nedaří prodat ani měsíce po kolaudaci,“ zdůrazňuje Korec.

Projekt Výhledy Barrandov, který vyrůstá po pravé straně Werichovy ulice při příjezdu směrem od konečné tramvajové zastávky „Sídliště Barrandov“, tvoří 269 nových bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk ve dvou devítipodlažních domech s ustupujícími horními podlažími. Velikosti bytů začínají na 34,7 metru čtverečního, největší byt nabídne svému majiteli 126,4 metru čtverečního. Součástí každého bytu jsou balkony nebo terasy. V podzemí vznikne 262 garážových stání, další parkovací místa budou vybudována venku.

Atraktivní a vyhledávaná lokalita Barrandova spojuje čisté a zdravé životní prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Nové majitele bytů v projektu Výhledy Barrandov budou lákat k procházkám, aktivnímu sportování či relaxaci chráněné Prokopské a Dalejské údolí. V docházkové vzdálenosti je také další přírodní park – Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace a další obchody. Pár minut od nových bytů je i aquapark.

EKOSPOL už ve středu zahájil prodej etapy E nejprodávanějšího projektu loňského roku - EKOCITY Hostivař.  Jde o první fází letošní prodejní ofenzivy. EKOSPOL do konce roku plánuje pustit do prodeje na 700 nových bytů v několika atraktivních lokalitách. V následujících pěti letech uvede na trh zhruba 5000 bytů v celkové hodnotě 10 miliard korun.