Global Wines otevřel novou prodejnu v Panské ulici

Společnost Global Wines & Spirits, největší dovozce a distributor prémiových vín v České republice, otevřela další kamennou prodejnu v Praze. Jedná se o pátou pražskou pobočku, která nabízí sortiment vín a destilátů společnosti Global Wines & Spirits (více než 2000 položek). Prodejna slouží k okamžitému nákupu, ale také jako výdejní místo pro e-shop www.global-wines.cz. 

Global Wines & Spirits se tak stává dostupnější pro další městskou část, kromě Smíchova, Karlína, Dejvic a Pankráce, nyní také pro úplné centrum Prahy. Zákazníci zde mohou vybírat ze široké nabídky vín z celého světa a zároveň prodejnu využít jako odběrové místo poté, co si vína či destiláty vyberou a objednají na e-shopu www.global-wines.cz

„Prodejna nabízí vína od více než 180 výrobců z celého světa. K dostání jsou zde neopakovatelná vína za rozumnou cenu známých a oblíbených vinařství, stejně jako věhlasná vína z vinařství jako jsou například italské Antinori, španělské vinařství Torres, rakouská vína z vinařství Johann Topf a Domäne Wachau, portugalské Real Companhia Velha, novozélandské Villa Maria či francouzské vinařství Domaines Barons de Rothschild a jeho vína z Nového světa. Dále také vína oblíbených moravských vinařů, díky speciálnímu projektu Moravian collection (pečlivě vybraná vína od osvědčených výrobců). Kromě tichých vín v prodejně najdete i šampaňské a sekty, například šampaňské Lanson nebo Pol Roger, ale i řadu vybraných destilátů, například více než 60 druhů prémiových karibských rumů,“ říká Kamil Gruncl z Global Wines.

Prodejnu Global Wines & Spirits najdete v centru Prahy v Panské 891/5. Otevřeno má od pondělí do pátku po celý den od 10:00 do 20:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 13:00 hodin.