Právě se nacházíte:

Hlasujte pro psí finalisty

Přesně dva týdny mají návštěvníci našich internetových stránek na to, aby hlasovali pro svého čtyřnohého favorita v soutěži o PSA mezi psy Prahy 4.

Hlasování je vázáno na e-mailovou adresu - z jednoho e-mailu je možné hlasovat pouze jednou. Platný hlas pro soutěžícího psa bude přičten až poté, kdy potvrdíte odkaz ve vaší e-mailové schránce!
Hlasování bude ukončeno ve čtvrtek 15. března 2012 ve 23.59 hodin.

„Do finále postupují první čtyři psi s nejvyšším počtem hlasů, vítěze následně vybere odborná porota. Účast v ní už přislíbila čestná občanka Prahy 4, výtvarnice Emma Srncová,“ informuje starosta městské části Praha 4 Ing. Pavel Horálek (ODS).

Celkový vítěz či vítězka soutěže se stane tváří letošní kampaně Sám po sobě neuklidím – psí bobky patří do koše, kterou městská část Praha 4 připravuje na jaro již třetím rokem. „Kampaň se v předchozích dvou letech ukázala jako velmi úspěšná, proto v ní hodláme pokračovat. Vítěze naší psí soutěže necháme vyfotografovat a po zbytek roku bude z plastových maket po celé Praze 4 nabádat majitele, aby po svých svěřencích uklízeli,“ dodává starosta Pavel Horálek.

Soutěže se účastní více než stovka psů, které jejich majitelé nominovali během předchozího měsíce. Pravidla soutěže PES mezi psy Prahy 4 jsou k dispozici zde.

Hlasovat pro soutěžícího psa pro postup do finále .

www.praha4.cz