I systém můžete mít rádi…

Společnost ESO9 intranet a.s. je předním dodavatelem informačních technologií v České republice a na Slovensku. Nabízí rovněž řešení přizpůsobené na legislativní podmínky Maďarska či Polska. ESO9 intranet a.s. poskytuje svým zákazníkům silné zázemí v oblasti vývoje, implementace a služeb souvisejících s vlastním informačním systémem ESO9.

První informační systém provozovaný přes Internet

Nabízíme vlastní informační systém ESO9, který je poskytován ve třech edicích – ESO9 Lite, ESO9 Start a ESO9 Profi. Určen je jak pro malé, tak i pro střední a velké společnosti. Informační systém ESO9 je postaven na ojedinělé moderní technologii, která mu dává vývojově neomezené vlastnosti, uživatelsky přívětivé prostředí a jednoduchost z pohledu vzdálené obsluhy. Díky tomu dokážeme pokrýt požadavky velké části uživatelů a nabídnout každému z nich požadovanou funkcionalitu. Samozřejmostí je podpora přímo ze strany dodavatele aplikace, možnost konzultací, školení ale především samostatný rozvoj informačního systému.
 
Zbavte se nákladů za hardware a software a vše si pronajměte
 
V případě, že zákazník neuvažuje o budování vlastní infrastruktury, nabízíme i samotný provoz ve vlastním hostingovém centru formou cloud computing řešení. To přináší zákazníkům úspory nákladů na údržbu a UpDate informačního systému a ochranu zálohovaných dat, za které přebírá zodpovědnost dodavatel. To vše zjednodušuje provoz informačního systému a šetří firmám využívajícím tuto službu finanční prostředky. 
 
Vybrané reference:
KERAMOST, a.s., Speciální stavby Most spol. s r.o., Air Bank a.s., GANT Czech Republic s.r.o., AGEL a.s., Home Credit a.s., pietro filipi, s.r.o., CHEMOTEX Děčín a.s., Technické služby města Liberce a.s., NATLAND GROUP LIMITED a dalších více než 700 společností.