Právě se nacházíte:

Jaké plavky letos pofrčí?

Ačkoli se za plavkovou sezonu považuje především ta letní, plavky jsou aktuální po celý rok. Aquaparky a wellness centra rostou jako houby po dešti a těší se ohromné oblibě jak mezi dětmi, tak u dospělé populace.

Že nejste obětí módních trendů a nosíte to, co se Vám líbí? Výborně! Každý máme svůj osobitý styl a důležité je, když víme, co nám sluší a sedí. Rok 2012 s sebou přináší důraz na hravost. Nemusíme se přece brát pořád tak vážně. Ostatně s čím jsou spojeny plavky? S létem, dovolenou, užíváním si sluníčka, tobogánů, chytáním bronzu a spoustou zábavy. Pohrajte si i Vy letos s barvami a veselými vzory. Už dávno neplatí, že kytičky můžou nosit jenom náctileté a že na mužích budou vypadat tak nějak divně :-) .

Barvy a vzory

Módní vlna roku 2012 nezná žádné tabu a staví na zářivých barvách. Hrajte si, kombinujte, užívejte si to! Vyjádřete svými plavkami své já. Dáma? Děvčátko? Romantička? Tajemná? Svůdník? Sportovec? Beach boy? V každém z nás je více osobností, letošní úžasný výběr plavek Vás absolutně nadchne a umožní každé z Vašich podob, aby se projevila. Do jakých vzorů se letos zahalíme? Absolutním hitem jsou květinové motivy, častokrát v netypických kombinacích s proužky anebo kostičkami. Po loňském úspěchu se drží na špici i výrazné grafické potisky, malby a etno. K tomu přimíchejte svěží zdobení – volánky, korálky, střapce. Vše je in. Buďte originální!

          

Střihy

Co je top roku 2012 ve střizích? Heslem letošního roku je ženskost. Zdůrazněte svou úchvatnou siluetu a pochlubte se krásnými křivkami. Mezi dámskými plavkami rozhodně vévodí novinka monokiny. Jejich důmyslné prostřihy nádherně vytvarují Vaši postavu a udělají z Vás svůdnou a tajemnou dámu. Konečně nejde jenom o to, co nejvíc odhalit. Trendem roku 2012 je rafinovanost a smyslnost – to my ženy skvěle umíme…

A do kterého kousku by měli investovat pánové? Populární jsou boxerky i šortky s výraznými veselými vzory. Žádné faux pas nezpůsobíte však ani klasickými slipovými plavkami, protože i ty letos hrají barvami.

Plážové doplňky a oblečení

Abyste na Vaší dovolené opravdu zazářili, pořiďte si letos ke svým plavkám i neotřelé doplňky. Pareo je naprostou nezbytností, oceníte jeho úžasnou variabilitu a praktičnost. Nezapomeňte ani na letní šatičky, či sukýnku, kterých příjemné materiály Vám dopřejí luxus a pohodlí v parných letních měsících. A aby bylo vše do čeho sbalit, prostorná námořnická plážová taška bude v létě Vaší nejlepší kamarádkou.