Právě se nacházíte:

Je čas řešit sama sebe

Pošťouchnutí, nalití čistého vína, sundání růžových brýlí, postavení se realitě....to vše jsou synonyma k tématům, které bez obalu, přikrášlení a zbytečné vaty představí nový projekt, na kterém spolupracuje Městská část Praha 4 a veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR. 

Rezervujte si svůj termín i téma setkání na Praze 4  http://bit.ly/registrujBPWMentoringNaPraze4

Kulaté stoly mají v pořádající organizaci dlouholetou tradici a tak není náhodou, že její obsah nachází další a další pokračování s novými i tradičními partnery. Druhý cyklus spolupráce městské části Praha 4 nabídne setkání žen na rodičovské dovolené s inspirativní a zkušenou mentorkou a také matkou dvou dětí. 

Ženy z cílové skupiny na MD a RD budou mít letos příležitost se zahledět více do sebe, najít vnitřní zdroje a dostanou rady a tipy, jak to všechno prezentovat. Proč ne třeba v podnikání? 

“Všechny naše aktivity posilují ženské sebevědomí, aby si ženy uměly ve své kariéře vyjednat vhodné podmínky a sladit svou osobní a kariérní cestu. Jednou z technik, kterou již desítky let používáme a je velmi ceněná, je speed mentoring. V jednom čase a prostoru se sejde jedna mentorka s účastnicemi a díky vhodně moderované debatě a vlastnímu příběhu dokáže inspirovat ostatní. Debatou u stolu se však inspirují všechny ženy navzájem a ještě se seznámí, což skvěle funguje pro budoucí spolupráci.” vysvětluje fungování a úspěch metody Lenka Šťastná, prezidentka BPWCR. 

Letošní podzimní setkání se budou konat v překrásných prostorách Nuselské radnice (Táborská 500/30, P-4) vždy v dopoledních hodinách (9.30 - 11.00 hod) a k dispozici zdarma bude také profesionální hlídání dětí, které zajistí partnerská organizace Baby Office. 

Podmínkou účasti je trvalý pobyt na Praze 4, platná REGISTRACE a pokud žena absolvuje první dvě setkání, bude mít možnost navštívit největší akci pro ženy v ČR - Mentoringový den Equal Pay Day, 7. listopadu 2020. 

Projekt finančně podporuje Městská čtvrť Praha 4 a koordinátorkou je BPWCR. Tato organizace se v ČR zasazuje o vyrovnání rozdílů platů a příležitostí mezi muži a ženami a postavením žen ve společnosti. Jejich produkty najdete na www.bpwcr.cz

Nezapomeňte si registrovat Vaše místo:

9. 9. 2020, Je čas řešit sama sebe s Lenkou Kouskovou 
14. 10. 2020, S Digi školou vám pracovní vlak neujede, mentorka Kateřina Reichertová
7.11. 2020 Mentoringový Den na Equal Pay Day 
9. 12. 2020 Podnikání není práce, ale životní styl s Hankou Kočkovou