Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Lyžařský závod ve Špindlerově mlýně

19. 05 2010 | O pořádné pozdvižení se předevčírem postarali partneři z J&T v čele s prvním mužem Tatry Mountain Resorts Igorem Rattajem, který provozuje největší subjekt cestovního ruchu na Slovensku - lyžařská střediska v Nízkých a Vysokých Tatrách - Patří sem střediska Jasná Nízke Tatry a hotely Grand Jasná, Tři studničky a Ski Záhradky, ve Vysokých Tatrách spoločnost TMR vlastní a provozuje střediska Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Liptovská Teplička a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica a Grandhotel Starý Smokovec.

Dosud investovala společnost Tatry mountain resorts do uvedených středisek  více než 70 mil. euro. Jako jediní z účastníků přátelského lyžařského závodu podnikatelů a celebrit přiletěli na akci svojí vlastní helikoptérou. Předevčírem v odpoledních hodinách se jejich helikptéra vznášela nad Špindlerovým mlýnem, až nakonec přistála na parkovišti P1 a odtud partnery z J&T (Igora Rattaje, Petera Korbáčka, Dušana Palcra) převezla luxusní limuzína přímo na sjezdovku stoh, kde se konal přátelský lyžařský závod.

Na startovní čáře se mezi finančníky z J&T objevil také Marek Dospiva z Penty, lobista a blízký přítel bývalého primátora Pavla Béma Roman Janoušek, kteří se také o koupi Špindlerova mlýna zajímají, z celebrit například Andrea Verešová, Daniel Volopich, Kristýna Lebedová nebo Adéla Vartová.

Akce vyvrcholila večerní party v luxusním hotelu Savoy Royal Club, kde byly vyhlášeny výsledky - jestli je výhra a lepší čas Petera Korbáčka z J&T nad Markem Dospivou a Romanem Janouškem předzvěstí výhry boje o areál Špindlerův mlýn se už můžeme jenom domnívat....

                           

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO