Máte doma princeznu nebo prince?

Pak se s nimi v sobotu 16. července vydejte do Braníka. Od 10 hodin je zde v areálu nově zrekonstruované bývalé Vršovické vodárny připraven bohatý zábavný program pro celou rodinu.

Markéta Hrubešová a Markéta Plánková se svými princezničkami Agátkou a Violou vás zvou na Den princezen a princů - kdo přijde oblečen za princeznu nebo prince dostane zmrzlinu zdarma! Dále se můžete těšit na spoustu dárků, divadelní představení pro děti od 2 let, princeznovské líčení – malování na obličej, výrobu a zdobení princeznovských korunek ve výtvarné dílně Paptoys.

Celý den bude probíhat focení královské rodiny v profesionálním ateliéru, od 16 hodin je připravena prodejní módní přehlídka tanečních/baletních sukének, v 17 hodin pak vyhlášení nejkrásnější princezny a nejsympatičtějšího prince a od 18 hodin minidisco - bál pro princezny tanečnice. Vstup na největší hřiště je zdarma, těšíme se na vás a děkujeme za doporučení vašim kamarádům!  

Chybět nebude ani občerstvení - královské polední menu od 69 Kč, celý den probíhá akce pro paní královny a pány krále – každé 3. lambrusco je zdarma.

Více informací najdete na: www.krouzkynavltave.cz, e-mail: info@krouzkynavltave.cz. Dopravní spojení: tram. zastávka Nádraží Braník, areál bývalé Vršovické vodárny v Braníku (ul. Vltavanů mezi sportovištěm Hamr a zahradnictvím).

www.praha4.cz