MATEŘSKÁ ŠKOLA V REZIDENČNÍM PROJEKTU TULIPA TŘEBEŠÍN BUDE DOKONČENA NA JAŘE PŘÍŠTÍHO ROKU

Developer rezidenčního projektu Tulipa Třebešín AFI Europe představil podobu mateřské školy, která bude sloužit nejenom jeho obyvatelům. Předpokládaná kapacita mateřské školy je 60 dětí, po kolaudaci bude předána Městské části Prahy 3.   

Mateřská škola na Třebešíně je stejně jako rezidenční projekt Tulipa Třebešín dílem Ing. arch. Diany Hockové z architektonické kanceláře STRAET ARCHITECTS. Je navržena jako modulární dřevostavba složená ze tří modulů, kdy každý modul bude sloužit pro 20 dětí jako herny, šatny a umývárny. Čtvrtý, servisní modul, je určen jako zázemí pro personál a pro přípravu jídla. Budově dominuje dřevo, ze kterého budou i dřevěné pergoly nad vstupy do zahrady, která bude ke školce patřit.

V interiéru bude školka vybavena umývárnami s protiskluzovou dlažbou a v hernách tepelně izolačními PVC v kombinaci s koberci. Příjemné prostředí umocní výmalba s barevnými motivy v kombinaci s bílou barvou.

„Termín dokončení mateřské školy se shoduje s dokončením první fáze Tulipy Třebešín, které předpokládáme na jaře příštího roku. Stavební práce na Tulipě Třebešín probíhají podle plánu a k dnešnímu dni je prodáno 60 % bytů. V rámci projektu vznikne také supermarket, s jehož potenciálními provozovateli jsme v jednání,“ doplňuje obchodní a marketingová manažerka AFI Europe, Elena Pisotchi. 

Tulipa Třebešín nabízí širokou škálu dobře dispozičně řešených bytů ve velikostech od 1+kk až po 4+kk. Každý z bytů má vlastní balkon nebo terasu, byty v přízemí mají navíc vlastní předzahrádky. Projekt je situovaný v klidné lokalitě v širším centru Prahy nedaleko parku Na Třebešíně a v blízkosti Malešického parku. Stanice metra A Želivského je vzdálena několik minut jízdy autobusem, odkud je to necelou čtvrthodinu do centra města.  

www.byty-trebesin.cz