Mentoring pro Prahu 4 – tentokrát o navazování a budování kontaktů

Proč je důležité se setkávat i v době, kdy na setkávání zdánlivě nemáme čas? Jak navazovat nové kontakty a „starat“ se o ně? Nejen o těchto otázkách bude řeč během listopadového setkání v rámci projektu Mentoring pro Prahu 4 veřejně prospěšné neziskové organizace Business & Professional Women CR. To se uskuteční v úterý 9. 11. 2021 v prostorách Magenta Experience Center v obchodním centru Arkády Pankrác.

Mentorkou, která se podělí o své životní i pracovní zkušenosti, je podnikatelka a maminka Hana Váchová Kočková. „Ani na mateřské dovolené jsem neodsunula své zájmy, mezi které patří např. setkávání se s přáteli, ale i poznávání nových lidí. Mám agenturu na doučování a práci se, i když omezeně, věnuji,“ prozrazuje 33letá majitelka konceptu DOUCIME-NAUCIME.CZ.

Pokud tedy hledáte cesty, jak najít nové pracovní kontakty, nová přátelství, určitě si nenechte toto setkání ujít. Dozvíte je mimo jiné, čím před sedmi lety Hanu okouzlila networkingová setkání a proč by podobnou aktivitu doporučila každé ženě, která hledá lidi, s nimiž bude „na stejně vlně“ a navzájem se podpoří.

Projekt Mentoring pro Prahu 4 je primárně zaměřený na ženy na mateřské či rodičovské dovolené, kteří na sobě chtějí i v tomto krásném, ale náročném období pracovat a nechtějí být „jen“ doma s dětmi. Díky setkávání se se zkušenými ženami mohou načerpat novou inspiraci, motivaci a možná i nový směr, kterým se budou ubírat jejich další kroky.

Mentoringová setkání v rámci projektu jsou pro ženy z Prahy 4 zdarma díky laskavé podpoře Městské části Praha 4. Neváhejte se tedy registrovat.

Aktuality z projektu najdete ZDE.