Miss Princess of the World 2011 ZAHÁJENA!

V sobotu 5. února 2011 se v lyžařském areálu SKI RELAX MONÍNEC u Prahy konala sportovně – zábavná akce Miss na sněhu neboli první oficiální akce nového ročníku prestižní světové soutěže krásy Miss Princess of the World®.

Miss na sněhu je každoročně zahajovací akcí nového ročníku soutěže Miss Princess of the World® a oficiálnímu zahájení obvykle předchází sportovní dopoledne plné soutěží a her.

Organizátoři letos navíc zavedli atraktivní novinku, kdy se denního soutěžního programu mohly zúčastnit přihlášené dívky a dámy od 15 do „neurčitých “ let věku. Na svahu se tak setkaly všechny věkové kategorie „miss“, tedy všechny dívky či dámy, které měly chuť strávit víkendový den sportem a zábavou. A také si to náležitě užily.

Kromě závodu „jízdy ze svahu na čemkoli“ na ně čekala také řada sportovních atrakcí – mohly si tak vyzkoušet běh na sněžnicích, jízdu na čtyřkolkách či elektrickém býku, lukostřelbu a další. Ty nejlepší sportovkyně pak byly odměněny hodnotnými cenami od sponzorů.

Celou akci zahájil prezident soutěže pan ing. Viktor Krča společně se známým hudebníkem Felixem Slováčkem a moderátorem Vilémem Čokem, který celou akci komentoval svými vtipnými postřehy a jako první zahájil závod sjezdem na aktuální lyžařské novince na našem trhu - krátkých lyžích RAX.

Vilda Čok se pak ujal také moderování oficiálního večerního programu. V průběhu večera měli návštěvníci možnost shlédnout módní přehlídku sportovního oblečení Nikita a módní přehlídku společenského oblečení, úchvatnou barmanskou show nebo pěvecké vystoupení mladé zpěvačky Sandry Rosové.

V závěru večera pan ing. Krča mimo zástupců partnerů a účastnic soutěží krásy, přivítal také významné zahraniční hosty, mj. např. národního organizátora Miss Princess of the World® pro Anglii a Guyanu Kena Chunga, konzula Dominikánské republiky Ramona Careňa nebo Miss Vietnam ČR 2011 Vu Thi Thuy Duong a v neposlední řadě vítězka Miss Princess of the World Czech Republic 2010 Alice Kocáková v jejich přítomnosti oficiálně zahájil nový ročník soutěže. Zahájení se rovněž zúčastnily další titulované dívky Miss Princess of the World® Czech Republic 2010 (Lenka Hovorková, Eliška Baťová, Gabriela Bendová,Tereza Jinochová).

www.missprincessworld.com