Novoroční večírek s představením Simony Stašové zahájil přípravy na konferenci Equal Pay Day (EPD)

402 členek BPWCR a jejich hostů, 100 lahví piva, 502 skleniček sektu, 800 lahví vody, 25 kg tvrdého sýra eidam, 41,5 kg pomazánkového másla, 19 870 Kč výtěžku z tomboly: i tak vypadal Novoroční večírek Business & Professional Women ČR z.s. (BPWČR) s představením Simony Stašové v kině Dlabačov.

Večírkem jsme úspěšně zahájily kampaň k letošnímu jubilejnímu 10. ročníku konference EQUAL PAY DAY, která proběhne ve dnech 29. - 30.3. 2019. Největší středoevropská konference již deset let upozorňuje na rozdíl mezi platy mužů a žen, který je v ČR aktuálně druhý největší v EU - více než 22 %. 

Letošní konference EPD bude zaměřená na firemní kulturu v čase změny hodnot. „Jsem ráda, že v zahraničí roste zájem o naši konferenci, a díky tomu můžeme letos opět přivítat řadu zajímavých hostů s mezinárodní zkušeností,” uvádí k programu Lenka Šťastná, prezidentka Business & Professional Women ČR. 

Finance, kterými hosté na benefičním večírku přispěli do tomboly Stipendijního fondu BPWČR, umožní vybraným ženám vstup na Mentoring Day - Equal Pay Day 2019, kde načerpají inspiraci pro svůj další osobní růst.   

Více informací o konferenci a možnostech účasti najdete na stránkách https://www.equalpayday.cz/.