Právě se nacházíte:

Oblíbené farmářské trhy

Oblíbený trh najdete až do konce října každou středu od 8 do 18 hodin na prostranství před obchodním centrem Arkády Pankrác.

Na stáncích je možné zakoupit čerstvé produkty českých zemědělců a výrobců – jde hlavně o zeleninu, ovoce, pečivo, domácí uzeniny, mléčné výrobky a další zboží, například biovýrobky, eko drogerie, med a další produkty z oboru včelařství, houby, kozí sýry, produkty z pštrosí farmy či ovocné šťávy v bio kvalitě.
Farmářské trhy vycházejí z jednoduchého konceptu – nabízejí kvalitní výrobky, vypěstované s co nejmenším vlivem chemie. „Soudě podle výše návštěvnosti farmářských trhů je ráda navštěvuje nejen moje žena a nejen já si rád dám čerstvou zeleninu a včera odpoledne natrhané ovoce,“ říká starosta Prahy 4 Pavel Horálek (ODS).

Ve středu 6. dubna doprovodila od 11 do 15 hodin farmářský trh také kulinářská show. Představil se vítěz televizní reality show "Na nože" Robert Zatloukal, který přímo na pódiu v improvizované kuchyni předvedl své nesporné kuchařské umění. O vaření a stravování si mohli návštěvníci trhů promluvit s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem, známým z televizního pořadu "Jste to, co jíte."

www.praha4.cz