Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Odběratelé plynu jsou nejspokojenější u Pražské plynárenské

25. 01 2013 | Již podruhé  zjišťovala nezávislá benchmarkingová organizace EPSI Research  míru spokojenosti a loajality  odběratelů energií v Česku. Navazuje tak na obdobná měření, která  dlouhodobě realizuje  v řadě dalších evropských zemí. 

Nejlepšího výsledku  z tuzemských  dodavatelů zemního plynu dosáhla společnost Pražská plynárenská. Ta navíc i obhájila prvenství z předcházejícího premiérového měření, jehož výsledky byly zveřejněny v dubnu tohoto roku. Nejlépe byla Pražská plynárenská hodnocena v oblasti poskytovaných služeb, ale výborných výsledků dosáhla také např. v oblasti image, kvality produktů nebo loajality zákazníků. Celkově dosáhl její index spokojenosti EPSI hodnoty 66,6, přičemž průměrná hodnota  za odvětví plynárenství činí 65,1. 

„Potvrzení našeho prvenství nás samozřejmě velmi těší a vážíme si jej.  Cítíme to však zejména jako závazek do budoucna a i proto připravujeme pro své zákazníky celou řadu nových produktů a služeb, které jim budeme během roku postupně představovat“ uvedl mluvčí společnosti Miroslav Vránek. 
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO