Oslavy svatého Patrika opět v Praze a dalších městech

Den svatého Patrika jako významný irský svátek asi netřeba představovat. Událost, která překročila hranice samotného Irska, se slaví v mnoha metropolích po celém světě. V minulých letech se k oslavám přidala i Česká republika a oslavy jsou zde rok od roku bohatší. A slavit se bude i 16. března 2019, kdy v Praze proběhne letošní Tour svatého Patrika, kterou doplní program na více než 500 místech po celé zemi.

Oslavy se budou i letos konat pod taktovkou legendární irské whiskey Jameson, nejprodávanější irské whiskey na světě. Program Tour svatého Patrika bude vycházet z úspěšného formátu let minulých, kde se mohli návštěvníci projít, zastavit a pobavit na několika netradičních místech včetně pražské náplavky, centra města a několika kulturních a hudebních klubů a dalších tradičních i netradičních prostor.

16. března 2019 se mohou Pražané i návštěvníci hlavního města těšit na obdobnou verzi, v níž nebudou chybět staré známé ale i nové zajímavé podniky a prostory v Praze 1, Praze 2 či Holešovicích nebo Vršovicích. Loňský ročník si odbyl jednu velkou premiéru - tou byl irský průvod, který procházel centrem Prahy. Díky velkému úspěchu tohoto konceptu pořadatelé ohlašují, že tento průvod se bude konat i v březnu 2019, a to v České republice teprve historicky podruhé.

Program Tour svatého Patrika 2019 bude bohatý a pořadatelé jej budou postupně odkrývat na www.toursvatehopatrika.cz .Při oslavách se můžeme těšit na propojení české scény s irskými kulturními hodnotami a typickými formami umění. Základem bude živá hudba, různá kulturní vystoupení, workshopy a bohatě zásobené Jameson bary.

Více informací na www.toursvatehopatrika.cz  #BezeStrachu.