Personální změna v EKOSPOLU: Novým ředitelem sektoru výstavby byl jmenován Petr Valeš

Ve společnosti EKOSPOL, která je lídrem bytové výstavby v České republice, dochází s účinností od 1. ledna 2016 k personální změně v sektoru výstavby. Novým ředitelem tohoto sektoru byl jmenován Petr Valeš.  

Petr Valeš (31) vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na Stavební fakultě Českého vysokého učení technického v Praze. Do společnosti EKOSPOL Petr Valeš nastoupil v říjnu 2014 jako hlavní inženýr projektu a poté v ní působil jako vedoucí oddělení projekce. Ve svém volném čase se věnuje cestování, cyklistice, lyžování nebo sportovnímu rybolovu.

„Petr Valeš již prokázal, že složité pracovní úkoly pro něj nejsou nepřekonatelnou překážkou. Například jeho nápad navrhnout u bytů 1+kk oddělený spací kout považuji za jeden z nejlepších nejen v rámci naší společnosti, ale i celého realitního trhu. A stejný vizionářský přístup od něho očekávám i v jeho nové pozici,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Petr Valeš v nové funkci vystřídá Romana Havlíčka. „Romanu Havlíčkovi za jeho mnohaletou práci pro naši společnost velice děkuji. Pro EKOSPOL odvedl velký kus práce a byl jedním z jeho klíčových manažerů. Svému nástupci nastavil laťku hodně vysoko a její překonání vnímám pro Petra Valeše jako velkou výzvu,“ dodává Evžen Korec.

Společnost EKOSPOL je lídrem bytové výstavby v České republice. EKOSPOL staví a prodává ekobyty s optimálním poměrem ceny a kvality. EKOSPOL - jako jediný z velkých developerů v České republice – má pravidelně své projekty beznadějně vyprodány ještě před dokončením. Během 23 let na českém trhu EKOSPOL úspěšně zrealizoval již 51 velkých developerských projektů pro více než 9000 spokojených zákazníků. Společnost patří mezi nejžádanější tuzemské zaměstnavatele. Na každou uvolněnou pozici se do výběrového řízení hlásí mnoho set uchazečů.