Pořiďte si bezpečnostní systém, na který zloděj nevyzraje

Potřebujete zabezpečit motorku v garáži, ochránit cennosti ve sklepní kóji nebo důkladně uzamknout vrata či dveře? Vhodné řešení nabízí mechanický bezpečnostní systém X Safety Box, který v sobě spojuje výhody bytelné závory a odolného visacího zámku. Patentovaný systém pochází z dílny žďárského „matadora“ v oblasti zabezpečení - společnosti Tokoz.

X Safety Box je dostupný ve čtyřech variantách, které se liší provedením, bezpečnostní třídou a možnostmi využití. Můžete si tak vybrat přesně takový, který vám bude vyhovovat nejvíce. Systémy I. a II. mají podobu přídavného zamykacího mechanismu a nahradí klasické závory na dveřích či vratech. Nabídnou přitom vyšší zabezpečení a mnohem snadnější manipulaci – otevření zvládnete jedním pohybem klíče a vše zůstává na dveřích. Tělo systémů je ze zinkového odlitku, s krytými čepy bránícími vytržení, a systém odolá i planžetování či bumpingu.

Varianty III. a IV. pak tvoří bytelný kotevní systém propojitelný s ocelovým lankem či řetězem. Oceníte jej především při zabezpečování větších věcí a strojů v garážích, dílnách, sklepech či zahradních domcích. Lze jej přimontovat ke stěně, podlaze, stropu nebo navařit na kovové povrchy. Základna je ze svařitelné oceli, tělo zámku odolá hrubému násilí a pokusům o uražení a kryté čepy brání vytržení.

Všechny systémy typu X Safety Box jsou patentované, certifikované, používají vloženou cylindrickou půlvložku a lze je snadno sjednotit na společný uzávěr nebo přidat do systému hlavního a generálního klíče a mít tak domácí zabezpečení zase o něco snazší a přehlednější.

X Safety Box I.-IV. si můžete zakoupit spolu s příslušenstvím na e-shopu Tokoz.