Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Potřebujete dát Vaše děťátko do jeslí?

28. 06 2010 | Zdravotnické zařízení MČ Praha 4 provozuje troje jesle na městské části Praha 4. Jesle Kotorská se nacházejí v Kotorské ulici číslo 1590/40. Jedná se o lokalitu mezi stanicemi metra Pražského povstání a Pankrác. Jsou zde tři oddělení, z nichž jedno je částečně vyhrazeno hlídací službě. Celková kapacita jeslí je 55 dětí.

Zdravotnické zařízení MČ Praha 4 provozuje troje jesle na městské části Praha 4.

Jesle Kotorská se nacházejí v Kotorské ulici číslo 1590/40. Jedná se o lokalitu mezi stanicemi metra Pražského povstání a Pankrác. Jsou zde tři oddělení, z nichž jedno je částečně vyhrazeno hlídací službě. Celková kapacita jeslí je 55 dětí. Právě zde je také možnost využít hlídací služby až do 19 hodin. V objektu se nachází ředitelství a sídlo organizace.

Jesle Rabasova lze nalézt v Rabasově ulici číslo 1068/12, tedy v těsné blízkosti stanice metra Budějovická. V jeslích jsou dvě oddělení a celková kapacita je 35 dětí.

Jesle Kukučínova se nacházejí v Kukučínově ulici číslo 1150/3, poblíž Thomayerovy nemocnice. Jedná se o jedno jeslové oddělení v budově mateřské školy Kukučínova s kapacitou 20 dětí.

http://www.zzpraha4.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO