Prague Food Festival v Královské zahradě

Prague food festival je třídenní svátek jídla, který má v Čechách již dlouholetou tradici. Pod širým nebem se budou koncentrovat nejlepší šéfkuchaři a producenti nápojů této země. Letos festival probíhat od 27. do 29. května na Pražském hradě v Královské zahradě a v Míčovně. Přijďte si vychutnat romantická zákoutí, krásu historické Prahy a hlavně nejlepší gastronomii!

Motto letošního festivalu je „Ochutnejte svět“ – zastoupeny zde budou například asijská, americká, česká, francouzská, belgická, italská, španělská, japonská a čínská kuchyně. Na festivalu budete mít možnost ochutnat domácí i exotické gastronomické speciality od nejzajímavějších restaurantů z publikace Maurerův výběr Grand Restaurant.

Nebudou chybět oblíbené Cooking shows šéfkuchařů, které letos budou probíhat v historické budově Míčovny od pátku do neděle celé odpoledne. Na festivalu budete mít možnost získat titul Výčepní učeň Pilsner Urquell PFF 2011 v rámci soutěže Pilsner Urquell Master Bartender ve stylech čepování piva, kde bude přítomen mistr světa v čepování piva Lukáš Svoboda. Dále se můžete těšit na barmanskou show, degustaci vín či na prezentaci pokrmů z projektu Ochutnejte Českou republiku – Czechspecials na stánku Asociace hotelů a restaurací AHR a CzechTourismu.