Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Praha 4 získala třetí místo ve výzkumu Město pro byznys

2. 12 2011 | Již počtvrté během čtyř let proběhl srovnávací výzkum, nazvaný Město pro byznys, jehož úkolem a cílem je vyhodnotit úroveň prostředí jednotlivých obcí pro podnikatele a podnikatelskou činnost.

V celkovém hodnocení se městská část Praha 4 v tomto srovnávacím výzkumu umístila mezi všemi pražskými městskými částmi na třetím místě. Starosta Prahy 4 Pavel Horálek je spokojen: „Ve srovnání s loňským rokem jsme si polepšili o devět míst, loni byla Praha 4 na jedenáctém až dvanáctém místě. Snažíme se v této oblasti chovat racionálně, nebyrokraticky. Podnikatelé to zjevně ocenili, což pro nás do budoucna znamená dobrou pověst i závazek a pro podnikatele dobré východisko k další činnosti.“ 

Srovnávací výzkum Město pro byznys vychází z dvaceti šesti hodnotících kritérií, která jsou rozdělena do čtyř oblastí: podnikatelské prostředí, kvalita lokality, přístup veřejné zprávy a telefonický průzkum mezi podnikateli.
 
Zvláštní uznání bylo městské části Praha 4 uděleno za nejvyšší spokojenost podnikatelů s místním podnikatelským prostředím.
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO