Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Prodej firem - ready made

21. 11 2010 | Přestože společnost EASY SUPPORT s.r.o. byla v roce 2001 založena za účelem poskytování factoringu z vlastních zdrojů soukromým subjektům a obchodování s polhůtními pohledávkami, zviditelnila se na českém finančním trhu hlavně jako společnost zakládající nové obchodní společnosti za účelem jejich dalšího prodeje.

Zaměřujeme se především na prodej akciových společností (a.s.) a prodej společností s ručením omezeným (s.r.o.) .
Tolik o sobě vypovídá náš klient:

Významná část našeho kapitálu je tedy investována do nově založených společností, především akciových společností a společností s ručením omezeným.
Ready made
Vzhledem k velkému zájmu našich klientů o tzv. READY MADE společnosti, máme v nabídce stále dostatek společností, které jsou připraveny pro převod na nového nabyvatele do 24 hodin kdekoliv v České republice.

Založení společnosti na klíč
Pro klienty, kteří nespěchají a disponují vlastními zdroji na základní kapitál, jsme připraveni založit novou společnost dle zadaných požadavků i s možností klientovy absence (na základě plně moci).Při této činnosti figurujeme hlavně jako garant správnosti a administrativní bezchybnosti.

Bezplatný Informační servis - podpora budoucím podnikatelům
Vzhledem k tomu, že se považujeme za odborníka s letitou praxí na založení obchodních společností na klíč a prodeji firem, zřídili jsme bezplatný informační servis pro klienty, kteří pouze uvažují o vstupu na český trh jako budoucí podnikatelé, ale neznají jednotlivé postupy. Pokud se potřebujete pouze zeptat jak společnost založit vlastními silami, neváhejte nás oslovit!

Další služby spojené se správou společnosti
Změny ve společnosti, které jsou nutnou součástí každé rozvíjející se společnosti, jako jsou například rozšíření formy podnikání, jmenování nových jednatelů, převodu obchodního podílu, navýšení základního kapitálu, transformace s.r.o. v akciovou společnost, fůze společnosti a jiné, patří k dalším činnostem naší společnosti.

Kontaktní místa
Nepřetržitý osobní kontakt s konzultantem máte k dispozici v sídle společnosti v Ostravě a v Praze, případně v Brně a Olomouci. Dále spolupracujeme s delegáty na Slovensku, v Polsku a v Číně.

Naším cílem je spokojený zákazník, který získá velmi rychle a za dobrou cenu kvalitní službu, jíž nebude muset nikdy reklamovat !!!!

Více se dozvíte na www.easysupport.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO