PROJEKT KOTI TROJA – NOVÉ BYTY ÚSPĚŠNĚ ZKOLAUDOVÁNY

Developerská společnost YIT Stavo v březnu zkolaudovala další rezidenční projekt - bytový dům KOTI Troja. Nové byty se nachází v klidné lokalitě Prahy 8 s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Celkem nabízí 83 bytových jednotek, z nichž je již téměř 80% prodáno. Novým majitelům nabídne komfort severského stylu bydlení a díky deseti nadzemním podlažím krásný výhled na Prahu.  

YIT Stavo své projekty staví ve vysokém finském standardu s využitím přírodních materiálů. „Samozřejmostí jsou dobré dispozice, úložné prostory, kvalitní provedení a příznivé ceny. To vše navíc v nízkoenergetickém standardu, protože projekt KOTI Troja získal průkaz energetické náročnosti budovy B. Díky tomu majitelé značně ušetří na provozních nákladech domácnosti, například při platbách za vytápění,“ říká Dana Bartoňová, obchodní a marketingová ředitelka společnosti YIT Stavo, a dodává: „Svými projekty se snažíme reagovat na aktuální požadavky, které lidé na nové bydlení mají. Jsme rádi, že tato strategie dlouhodobě funguje. Důkazem jsou úspěšné prodeje a především spokojenost našich klientů, která je pro nás prioritní.“

KOTI Troja – bydlení podle vašich představ
Architektonický koncept projektu vznikl v ateliéru C.A.I.S. architekti. Pro řešení interiérů nabízí společnost YIT Stavo možnost odborné konzultace s designérem, který pomůže s individuálními požadavky na vybavení bytu. Široké možnosti developer nabízí i v případě klientských změn. „Zákazníkům poskytujeme možnost dodatečně upravit či sloučit bytové jednotky přesně podle jejich přání. Také naše nabídka standardů je velmi bohatá, mají například na výběr ze široké škály dekorů podlah či obkladů. YIT je navíc připraveno poskytnout zdarma pomoc při stěhování. Pro nás péče o klienty nekončí předáním klíčů. Už po třech měsících zjišťujeme, jak jsou klienti spokojeni s kvalitou bydlení a naším zákaznickým servisem, abychom se mohli stále zdokonalovat,“ doplňuje Dana Bartoňová.
 
Nové bydlení v Praze ve skandinávském stylu
Projekt KOTI Troja nabízí jak klasické dispozice bytových jednotek od 1+kk po 4+kk, tak i byty mezonetového typu v nejvyšším patře. K většině z nich náleží balkon nebo terasa a dvanáct jednotek je vybaveno podle finských tradic saunou. Každý byt má vlastní sklepní kóji a možnost dalšího úložného prostoru ve společné kočárkárně. Dům má tři podzemní podlaží, ve kterých je situováno 73 parkovacích míst. Prodej nových bytů pod značkou KOTI již tradičně zajišťuje sám developer prostřednictvím vlastního obchodního oddělení - YIT Point.