První kosmetický přípravek „vařila“ doma v kuchyni, dnes má vlastní světově známou značku

K úspěšným ženám, které se představily na letošní konferenci Equal Pay Day – Ženy Sobě, se přidala i Antonia Burrell. Světově uznávaná kosmetická guru, jejíž jméno je dnes ve světě kosmetiky pojem, chtěla na začátku jen pomoci své nešťastné klientce. Dnes její jedinečné raw kosmetické přípravky pomáhají mnoha dalším ženám, které dříve trápily problémy s pletí.  

Snažila se pomoci, zpět získala mnohem více

Antonia patří mezi úspěšné podnikatelky, která svým poutavým příběhem zazářila na konferenci Equal Pay Day – Ženy Sobě. První kosmetický přípravek připravovala ve své kuchyni pro klientku, která měla velmi problematickou pleť. Bylo jím sérum Pure Therapy, které je stálicí její pleťové péče. Z nespokojené klientky, které problémy s pletí ztrpčovaly i osobní život, se za pár týdnů stala úplně jiná žena. S každým zlepšením pleti se i ona sama cítila lépe a sebevědoměji.. Ta nespokojená žena, která zprvu nedůvěřovala nikomu, kdo jí, jako už mnoho lidí předtím, ujišťoval, že jí pomůže s velmi problematickou pletí, přišla sama za Antonií s nabídkou, že od této chvíle bude za produkt platit. Tak vznikl první produkt, který byl základním kamenem Antonia Burrell, 100% přírodních, raw kosmetických produktů.

Péče o pleť, kterou Antonia během let vytvořila, je vlastně rostlinnou terapií, která je plná výživných látek určených přímo k řešení nespočtu problémů, jimž ženy i muži v současné době čelí. Od závažných dermatologických potíží, až po vystresovanou pleť trpící negativními vlivy městského prostředí. Antonia si zakládá na sebedůvěře, kterou dodává svými produkty lidem, jejichž všední život byl doposud limitován snahou skrývat své problémy s pokožkou. Dnes se značka Antonia Burrell těší celosvětovému zájmu. Sama Antonia patří ve Velké Británii k nejuznávanějším a nejvyhledávanějším odborníkům ve svém oboru. Je miláčkem kosmetických redaktorek, které se spoléhají na její zcela přírodní liftingovou péči.

Na konferenci se Antonia podělila o svůj příběh a předala své zkušenosti ostatním ženám. Dnes řídí svůj business a skvělý tým lidí, o kterém, jak sama říká, musí vědět, že věří v její sen, který se nebála uskutečnit. I pro ni byl mentoring velice přínosný a byl skvělou možností hovořit s mnoha ženami a také si je vyslechnout.