Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

První módní přehlídka všech velikostí

14. 06 2019 | Znáte to, v obchodech ne a ne najít tu správnou velikost, všechny jsou malé. Konečně módní salon E.daniely vyslyšel přání všech baculek a připravil kolekci právě pro ně.

A nejen to! 19. června proběhne v 16.30 v Meat Beeru, Washingtonova 23, první módní přehlídka všech velikostí, kterou uspořádalo Xelle Life. "Zaměříme se na různé druhy postav typu hruška, jablko nebo přesýpací hodiny," vysvětluje zakladatelka Xelle Life a moderátorka večera Katarína Krajčovičová (na fotce).

Kromě komentované přehlídky se návštěvníci mohou těšit ještě na diskusi žen na téma Jak vzhled ovlivňuje úspěch ženy. V projektu Xelle Life se snaží o autentický přístup k životu žen. Proto budou módní přehlídku předvádět ženy, které byste mohly potkat běžně na ulici.

Prezentace kolekce S-L se ujmou aktivní ženy z Business and Professional Women ČR a představení zlatého hřebu přehlídky – velikostí XL-XXXL předvedou finalistky Miss Baculaté Křivky 2019. Více informací včetně možnosti zakoupení vstupenky najdete na https://xellelife.com/xl-akce/

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO