Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Relaxace v hotelu INOS

26. 06 2010 | Moderní Hotel INOS v Praze 4 se nachází zhruba 10 minut (4 tramvajové zastávky) od centra. Hotel poskytuje převážně výborné rekreační i relaxační podmínky. Hotel vlastní 32 pokojů s možností přistýlek a 1 velkoprostorový apartmán s možností ubytování max. 4 osob. Všechny pokoje mají sociální zařízení složeného z WC, sprchového koutu či vany a vysoušeče vlasů.

Moderní Hotel INOS v Praze 4 se nachází zhruba 10 minut (4 tramvajové zastávky) od centra. Hotel poskytuje převážně výborné rekreační i relaxační podmínky.

Ubytování
Hotel vlastní 32 pokojů s možností přistýlek a 1 velkoprostorový apartmán s možností ubytování max. 4 osob. Všechny pokoje mají sociální zařízení složeného z WC, sprchového koutu či vany a vysoušeče vlasů. Na pokojích dále nechybí televizor se satelitním příjmem a rozhlasovým kanálem, telefon s přímou volbou a přípojkou vysokorychlostního internetu zdarma. Pokud chtějí hosté využít bezplatného internetu, je potřeba mít vlastní notebook. Propojovací kabel Vám bude zapůjčený na recepci.

Služby
24-hodinová recepce se bude o Vás starat 7 dní v týdnu, která poskytuje standardní služby vč. sekretářských. Hotel nabízí parkování v podzemních garážích pro cca 20 osobních automobilů. Parkování není zahrnuto v ceně pokoje.  Autobusy mohou parkovat na parkovišti Kongresového centra Praha (cca 1,5 km). Domací mazlíčci jsou povoleni.

Restaurace
Snídaně jsou podávány formou bufetu a jsou v ceně pokoje. Obědy a večeře je možné zajistit v blízké restauraci. Hostům je k dispozici lobby bar s širokou nabídkou nápojů.

Okolí
Okolí hotelu vybízí ke sportovnímu či turistickému vyžití. Za návštěvu stojí Královská zahrada založena r. 1534 Ferdinandem I. Habsburským na místě několika původních vinic.
Pokud dáváte přednost sportu, navštivte Hamrsport - Braník (cca 8 min.). Sportovní areál nabízí tyto aktivity: badminton, beachvolejbal, fotbal, petanque, půjčovna in-line, půjčovna kol, tenis, volejbal / nohejbal, restaurace, obchod, vyplétání raket. Plavecký stadion Podolí se nachází (cca 5 min.)

http://www.hotel-inos-praha-4-podoli.az-ubytovani.com/

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO