Relaxační cvičení pro všechny

Hojně navštěvované relaxační cvičení v přírodě, které v loňském roce Praha 4 zorganizovala, přineslo velké množství pozitivních ohlasů. Proto vedení radnice rozhodlo o pokračování této aktivity i letos.

Senioři se mohou opět těšit na setkání s oblíbenými instruktorkami, s Petrou Hanzovou a Vlastou Pechovou.
S prvně jmenovanou se budou setkávat v podolském Sport parku pro seniory každý čtvrtek od 9.30 do 11 hodin téměř po celé léto, a to počínaje 26. květnem. Cvičit se bude na místních napevno zakotvených relaxačních strojích.
Zdravotní cvičení Cchi kung s prvky Tai-ji začne pro starší generaci v úterý 7. června od 9 do 10.30 hodin v Centrální parku na Pankráci. Součástí pomalého cvičení, které pracuje s dýcháním a meditací, budou jednoduché návody, jak si tělo protáhnout i doma. Cvičení vede Vlasta Pechová, lektorka české školy Tai-ji.
Pro mladé sportovce je připraven Time Out Door, a to od středy 8. června od 18 do 19.30 hodin na louce U Ledáren (ulice Pobřežní cesta). Harmonizační cvičení s prvky Tai-ji, určené aktivním lidem využívajícím cyklostezku, má navodit relaxační a uklidňující účinek po jízdě na kole či inline bruslích. Cvičení vede Vlasta Pechová.

www.praha4.cz