Rychlé a efektivní cvičení jen za 399 Kč za měsíc!

Kruhový trénink, expert na trvalé snížení váhy, dokonalé zformování postavy a získání kondice, je nyní dostupný úplně pro každého. EXPRESKA – 30minutový kruhový trénink pro ženy nyní nabízí toto mimořádně rychlé a účinné cvičení za pouhých 399 Kč měsíčně. Stačí si během měsíce března zakoupit v kterémkoliv klubu EXPRESKA dvacetičtyřměsíční cvičební plán. Při ceně 9 576 Kč vychází měsíc na zmíněných 399 Kč. Přijdete-li si do EXPRESKY zacvičit 3 x týdně, vyjde vás jeden trénink na neuvěřitelných 31 Kč. Být štíhlá, zdravá a spokojená už nikdy nebude tak levné. www.expreska.cz

Máte strach, že dva roky je příliš dlouhá doba? Nevíte, jestli se nepřestěhujete do jiného města, neotěhotníte, nebo vám ve cvičení nezabrání nemoc? EXPRESKA myslí na všechno. Členství zakoupené v jedné EXPRESCE platí ve všech více než 30 klubech po celé ČR. Pokud vás čekají mateřské povinnosti, je možné, stejně jako z důvodu nemoci, členství bez potíží přerušit. Dvacetičtyřměsíční cvičební plán je také možné v EXPRESCE zakoupit na splátky.
 
Pět nejdůležitějších důvodů, proč cvičit v EXPRESCE
 
1. 30 minut stačí 
„EXPRESKA přináší řešení všem ženám, které nemají čas cvičit,“ říká výkonný ředitel  EXPRESKY Petr Kořínek. Během pouhých 30 minut tu posílíte svaly, zpevníte tělo, zrychlíte metabolismus a spálíte tuky. Klíčem k úspěšnému spalování tuků je pohyb při optimální tepové frekvenci. Petr Kořínek k tomu dodává: „Kruhový trénink je v tomto ohledu naprosto unikátní. Do optimální tepové frekvence se díky rychlému střídání aerobních a anaerobních aktivit dostanete už za pár minut. Proto u nás stačí cvičit dvakrát či třikrát týdně 30 minut a úspěch je zaručen.“ 
 
2. V EXPRESCE začíná lekce s Vašim příchodem
V EXPRESCE nemusíte sledovat harmonogram lekcí. Zacvičit si můžete kdykoliv během otevírací doby. Vaše cvičení začíná ve chvíli, kdy přijdete. Nastoupíte na jakékoliv volné stanoviště a přesouváte se v kruhu stejným směrem jako ostatní. 
 
3. Cvičit můžete v kterékoliv EXPRESCE v republice
EXPRESKA nabízí síť kvalitních fitness center po celé České republice. Členství je vázané pouze na osobu, nikoliv na pobočku, kam si chodíte zacvičit. 
 
4. EXPRESKA je pouze pro ženy 
 
5. V EXPRESCE cvičíte pod dohledem zkušené trenérky