Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Setkání přátel karavaninku

22. 03 2011 | Letošní setkání přátel karavaninku se uskuteční přímo v centru naší republiky, a to v hlavním městě Praze, v prostoru Pražského výstavního areálu v Letňanech.

Během desetidenního rally jsou pro účastníky připraveny různé zajímavé programy, včetně výletů po celé České republice. Slavnostní zahájení akce proběhne v sobotu 6.8.2011 a bude pokračovat vystoupením hudebních skupin.  

Neděle 7.8.2011 Možnost zúčastnit se ranní bohoslužby. V 9 hodin odjezd na autobusový výlet do Tábora, Českého Krumlova a Českých Budějovic. Naplánovaná je také prohlídka Prahy s průvodcem a večerní vystoupení hudebních skupin.  

Pondělí 8.8.2011 Od 9 hodin odjezd na autobusový výlet do Karlových Varů a Klášterce nad Ohří. Naplánovaná je také prohlídka Prahy s průvodcem, večer divadelní představení a vystoupení hudebních skupin.  

Úterý 9.8.2011 Od 9 hodin odjezd na autobusový výlet do Kolína a Kutné Hory. Na plánu je také den plný sportu a večer vystoupení hudebních skupin.  

Středa 10.8.2011 Od 9 hodin odjezd na autobusový výlet do Mladé Boleslavi a Mělníka, dalším programem na tento den je Generální shromáždění F.I.C.C. a večer hudební vystoupení.  

Čtvrtek 11.8.2011 9:00 hod. odjezd na autobusový výlet do Kladrub nad Labem a Litomyšle. Od 13 hodin     výlet pro delegáty Generálního shromáždění F.I.C.C. a od 20 hodin společenská akce Večer národů.  

Pátek 12.8.2011 9:00 hod. odjezd na autobusový výlet směr Karlštejn, Nižbor a Lidice. Večer v 19 hodin proběhne slavnostní ukončení.  

Sobota 13.8.2011 Odjezd účastníků, večer vystoupení hudebních skupin.  

Neděle 14.8.2011 odjezd účastníků
 

Diskuse

Čtěte více

Kulaté stoly pro ženy z Prahy 4 – podpora na jejich cestě za ekonomickou nezávislostí

Jste na rodičovské nebo mateřské dovolené a rády se setkáváte s dalšími ženami? Přijďte se inspirovat zkušenostmi dalších žen u kulatého stolu. V rámci podzimního běhu programu ...

Základní škola s mateřskou školou v Bzenově využívá environmentálně šetrný způsob vytápění

Základní škola s mateřskou školou v Bzenově v okrese Prešov na Slovensku je zaměřená na environmentální styl výchovy, který vede děti k aktivní účasti na ochraně a utváření zdravějšího životního ...

Zdravotnictví se vrací do normálu, lidé začínají dohánět zanedbané návštěvy

Posledních šest měsíců spousta lidí zanedbávala návštěvy lékaře a dávala přednost sociální distanci. Dle průzkumu České asociace farmaceutických firem (ČAFF) téměř třetina lidí omezila v době ...

Maloobjemový ohřívač vody TO získal ocenění za design BIG SEE Product Design Awards 2021

Společnost DZ Dražice, největší český výrobce ohřívačů vody a akumulačních nádrží, získala ocenění BIG SEE Product Design Awards 2021 za design elektrických ohřívačů vody TO 5.1 a TO 10.1. Tato ...

Pracovníci záchranné stanice jako kachní taxi

Mezi nejhojněji zastoupený druh vodního ptactva v Praze patří kachna. Je také jedním z nejčastějších pacientů pražské Záchranné stanice pro volně žijící živočichy. S jarem ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO