Setkání přátel karavaninku

22. 03 2011 | Letošní setkání přátel karavaninku se uskuteční přímo v centru naší republiky, a to v hlavním městě Praze, v prostoru Pražského výstavního areálu v Letňanech.

Během desetidenního rally jsou pro účastníky připraveny různé zajímavé programy, včetně výletů po celé České republice. Slavnostní zahájení akce proběhne v sobotu 6.8.2011 a bude pokračovat vystoupením hudebních skupin.  

Neděle 7.8.2011 Možnost zúčastnit se ranní bohoslužby. V 9 hodin odjezd na autobusový výlet do Tábora, Českého Krumlova a Českých Budějovic. Naplánovaná je také prohlídka Prahy s průvodcem a večerní vystoupení hudebních skupin.  

Pondělí 8.8.2011 Od 9 hodin odjezd na autobusový výlet do Karlových Varů a Klášterce nad Ohří. Naplánovaná je také prohlídka Prahy s průvodcem, večer divadelní představení a vystoupení hudebních skupin.  

Úterý 9.8.2011 Od 9 hodin odjezd na autobusový výlet do Kolína a Kutné Hory. Na plánu je také den plný sportu a večer vystoupení hudebních skupin.  

Středa 10.8.2011 Od 9 hodin odjezd na autobusový výlet do Mladé Boleslavi a Mělníka, dalším programem na tento den je Generální shromáždění F.I.C.C. a večer hudební vystoupení.  

Čtvrtek 11.8.2011 9:00 hod. odjezd na autobusový výlet do Kladrub nad Labem a Litomyšle. Od 13 hodin     výlet pro delegáty Generálního shromáždění F.I.C.C. a od 20 hodin společenská akce Večer národů.  

Pátek 12.8.2011 9:00 hod. odjezd na autobusový výlet směr Karlštejn, Nižbor a Lidice. Večer v 19 hodin proběhne slavnostní ukončení.  

Sobota 13.8.2011 Odjezd účastníků, večer vystoupení hudebních skupin.  

Neděle 14.8.2011 odjezd účastníků
 

Čtěte více

DZ Dražice přichází s komplexním řešením na cestě k energeticky soběstačné domácnosti

DZ dražice, největší český výrobce ohřívačů vody a výhradní dodavatel tepelných čerpadel NIBE, otevírá novou divizi DZ Solar pro fotovoltaická řešení, kterou reaguje na rostoucí zájem o ...

Podporou rodičovské dovolené pro všechny pomůžete rodičům využít jejich potenciál - ve váš prospěch

„Firmy by měly podporovat možnost čerpat rodičovskou dovolenou nejen pro ženy, ale i pro muže. Díky tomu bude jejich zapojení na pracovišti i v rodičovství rovnoměrnější.“

Genderově vyvážený management firem může být realita. Mars napoví, jak na to!

Firmy by měly usilovat o to, aby v jejich vedení měli rovnoměrné zastoupení ženy i muži. Jen tak budou totiž moci plně využít potenciál, který jednotliví členové vedení do firem přináší. Tohle ...

RE/MAX má za sebou úspěšný rok. Obrat vzrostl o více než 40 procent

Přestože již druhým rokem ovlivňuje ekonomické dění v Česku i ve světě pandemie koronaviru, trh s nemovitostmi stále posiluje a zájem firem ani jednotlivců neklesá. Realitní kancelář ...

Zájem o fotovoltaiku stále roste, důvodem je vysoká cena elektřiny

Energetický trh v posledních týdnech zasáhlo dramatické zvyšování cen elektřiny. Faktorů je hned několik – stále vyšší náklady na vstupy potřebné pro výrobu elektřiny, neustále dražší emisní ...

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO