Smyčcový Eve quartet vystoupí v Nuslích

Ve velkém sále na radnici v Nuslích se každé druhé úterý v měsíci koná hudební koncert v rámci programu „České doteky hudby pro Prahu 4“.

Na 8. listopad je od 18 hodin připraven pořad Americké inspirace v dílech českých autorů. Dámské smyčcové kvarteto Eve quartet vás provede tou nejzajímavější hudbou - od klasiky až po jazz, swing, muzikál, filmovou a soudobou hudbu.

Program:
Bohuslav Martinů: Smyčcový kvartet č.3, Rudolf Friml: Indiánská píseň lásky, Vít Clar: S.O.S.Q „Titanic“, Václav Pokorný: Kartářka, Je tomu měsíc, Nikde nemám klid, Vladimír Klusák: Ragtime, Karel Hašler: Slow Ragtime, Václav Pokorný: Humoreska, Antonín Dvořák: Smyčcový kvartet č.12 F dur op.96 „Americký" 2. a 4. věta, Václav Pokorný: Šumění deště, Říkej mi to potichoučku.

Pořad bude doprovázen krátkými mluvenými vstupy, vstupné: studenti, učitelé, policisté, hasiči a senioři 60 korun, běžné vstupné je 80 korun. Předprodej vstupenek v KC Novodvorská 151/1013 v pondělí až pátek od 9 do 13 a od 16 do 20 hodin, a hodinu před představením v místě konání akce.

www.praha4.cz