Trenýrkárna.cz podpořila nadační fond Pink Bubble

Síť prodejen a e-shopů se spodním prádlem Trenýrkárna.cz podpořila na Den světového boje proti rakovině nadační fond Pink Bubble, který pomáhá dětem a mladým lidem, jimž zkomplikovalo život onkologické onemocnění.

„S nadačním fondem Pink Bubble spolupracujeme dlouhodobě v rámci kampaně se značkou Styx, kterou založil náš kamarád, soused a nezlomný ambasador kampaně FxCK CANCER Petr Vlasák. Uctíváme tím jeho památku, protože nás opustil právě kvůli této zákeřné nemoci. Ke dni světového boje proti rakovině jsme se rozhodli podpořit nadační fond ještě jednorázovou částkou, kdy jsme darovali na onkologicky nemocné pacienty 10 % z našich tržeb právě v tento den,“ říká Petr Polák ze sítě prodejen a e-shopů Trenýrkárna.cz.

Posláním nadačního fondu Pink Bubble je pomáhat dětem a mladým lidem, které trápí onkologické onemocnění. Společnými silami se snaží, aby se cítili šťastnější a co nejdříve se dokázali postavit zpátky na vlastní nohy. „Příjemcům naší pomoci říkáme důvěrně “BUBLINY” a ke každému z jejich příběhů přistupujeme osobně. Každý, kdo se na nás obrátí, je pro nás jedinečný a vážíme si také jakékoliv podpory a finanční pomoci, protože i díky pomoci ostatních se nám daří vykouzlit na tváři onkologicky nemocným pacientům úsměv. Děkujeme proto nejen síti prodejen a e-shopu Trenýrkárna.cz, ale také všem jejich zákazníkům za podporu,“ říká Martina Mecerová, ředitelka nadačního fondu Pink Bubble.