Udržte tělo v rovnováze a předejděte bolesti pomocí chytrých cviků

Aby bylo tělo zdravé, musí správně fungovat každý sval. Pomocí cviků metody FitPainFree® „donutíme“ všechny svaly správně fungovat. To je podstatou toho, jak se dostat z bolestí pohybového aparátu jednou pro vždy.  

Co je za úspěchem metody FitPainFree®
Žít tak, jak chceme my a ne tak, jak nám dovolí naše bolest. Pokud vás trápí bolesti beder, ramen, kolen atd., tato metoda vám ukáže cestu ke zdraví. Cviky jsou velmi jednoduché a pochopí je každý od dětí až po seniory. Při správném provedení bolesti ramen, kyčlí, kolen atd. rychle mizí. A co je důležité – už se nevacejí. 
Když nějaký sval nepracuje, jeho práci převezme jiný sval. Ale ten má svoji práci, takže vlastně pracuje za dva. Zákonitě se dříve či později unaví, přetíží a tělo nám to dá najevo bolestí. Proto aby bylo tělo zdravé, musí správně fungovat každý sval. Pomocí cviků metody FitPainFree®  všechny svaly správně posílíme a protáhneme, aby byly funkční. Cviky jsou jednoduché a klienti jsou často překvapení, jak jejich tělo reaguje. Jak rychle se dostanou z bolestí do kondice.

Člověk jako systém
Když dnes jdete za lékařem, že vás bolí koleno – léčí vám koleno. Ale příčiny bolestí kolen mohou být např. ve zkrácených nebo ochablých svalech v oblasti kyčlí. Dnešní lékaři jsou na vysoké úrovni, velmi specializovaní, ale člověk jako celek jim zmizel.  Za úspěšností metody FitPainFree® stojí právě to, že se dívá na člověka jako na systém - v souvislostech, hledá příčiny bolestí, které  odstraňuje, aby se už nevracely.

Vyzkoušejte jednoduché cviky
Je několik možností – online lekce, individuální konzultace a workshopy.

V Praze workshop pro vás
Letošní poslední workshop se koná v Praze 23. 10. 2021. Pojďte vyzkoušet metodu v rámci teorie i praxe. ®. Workshop vám dá možnost zaměřit se na sebe a svoje tělo a také vám k tomu poskytne dostatek času. Budete přemýšlet o fungování našeho těla, o tom, co cítím já, co cítí klient, jak navést klienty správně do cviku a jak cvik zařadit do lekce. 3 hodiny plné cvičení a rozboru cviků, přátelské atmosféry a sdílení rozdílných pohledů na naše tělo. Jednoduše řečeno - představíme vám základy metody FitPainFree®.

Potřebujeme to “správné” cvičení 
Potřebujeme pohyb každý den, aby bylo tělo zdravé a funkční. Pokud si totiž představíme např. osm hodin ve špatné pozici u PC, nemáme jinou šanci, než zařadit účinné kompenzační cviky do každého dne. 
Kompenzační cvičení jsou uvolňovací, protahovací a posilovací cviky, které mají za úkol „něco“ kompenzovat, tedy vyrovnávat. Nejčastěji kompenzujeme nadměrnou nebo jednostrannou pracovní nebo sportovní zátěž. Poslední dobou však především nedostatek pohybu, sedavý způsob života a vadné držení těla.


 
Řešení je nadosah
Metoda FitPainFree® přibližuje toto téma odstraňování bolestí pohybového aparátu běžné populaci tak, aby dobře pochopili, kde je příčina jejich zdravotních problémů a mohli je jednou pro vždy vyloučit ze svého života.
Odborníkům pak přináší novou cestu, jak klientům pomoct od jejich bolestí pohybového aparátu a dále s nimi budovat zdravé tělo.
Chcete ji vyzkoušet? Máte jedinečnou možnost zažít poslední workshop letošního roku – 23. 10. 2021 v Praze. 

Nehodí se vám termín? Nevadí - pojďte na online lekce. Zvládnete to a budete překvapení, jak jednoduché a účinné toto cvičení je.

Seznamte se s metodou FitPainFree®
Pokud patříte mezi osobní trenéry, lektory skupinových lekcí nebo vedete sportovní kroužek a máte touhu pomoci svým klientům, jak nejlépe můžete, vyzkoušejte náš workshop základů metody FitPainFree. Tato cvičební metoda vznikla pomocí selského rozumu a anatomických atlasů. My jsme zjednodušili její přenos na běžnou populaci a učíme širokou veřejnost i odborníky jednoduché účinné cviky spolu se všemi důležitými souvislostmi. Zkrátka cvičební metoda 21.století, která nás zachrání od bolestí zad, loktů, krku, kyčlí apod.

Ideální také pro mladé nadšené studenty,  sportující i trenéry
Metoda FitPainFree jako komplexní pohled na lidské tělo je samozřejmě také skvělou volbou pokud ještě studujete a chcete se v budoucnu věnovat svým klientům, trávit čas ve fitku nebo na workoutovém hřišti a mít postaráno o svobodný a zdravím naplněný život.
Osobních trenérů je na trhu tisíce, ale těch kvalitních, kteří umí pomoci i s bolestí a rozumí tělu a jeho fungování, je jako šafránu. Proto pokud vás tato kariéra láká, využijte workshop k seznámení se s novým moderním pohledem na svět a získejte konkurenční výhodu. Kompenzační cvičení budou zkrátka potřebovat všichni.

www.fitpainfree.com