Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

V Hobby Centru se nikdo nenudí

27. 05 2010 | Jsme centrem volného času pro děti a mládež. Ale přes toto zdánlivé vymezení jsme vlastně otevřeným domem pro všechny v jejich volném čase. Našim zřizovatelem je Hlavní město Praha. Nabízíme především dětem a mládeži pravidelnou zájmovou činnost (kroužky, kluby a kurzy).

Jsme centrem volného času pro děti a mládež. Ale přes toto zdánlivé vymezení jsme vlastně otevřeným domem pro všechny v jejich volném čase. Našim zřizovatelem je Hlavní město Praha.

Nabízíme především dětem a mládeži pravidelnou zájmovou činnost (kroužky, kluby a kurzy). Ve více než 150 zájmových útvarech pracuje týden co týden více než 1600 dětí a mladých lidí. Vedle pravidelné zájmové činnosti pravidelně realizujeme desítky akcí nejen v Hobby centru 4, ale na celém území Prahy a společně s ostatními domy dětí a mládeže i mimo Prahu.

Organizačně zabezpečuje desítky zájmových soutěží pro děti a mládež z řady zájmových oblastí a sami přinášíme soutěže nové, a to nejen pro pražskou, ale i českou a zahraniční mladou populaci.

Ti, kteří se neradi začleňují do pravidelných aktivit, si oblíbili otevřený klub Déčko.

Prázdninové dny v průběhu školního roku a během letních prázdnin mohou s námi zájemci trávit na desítkách táborů a výletů nejen v Čechách, ale i v zahraničí.

V Hobby centru 4 pracuje Ski centrum, které organizuje akreditované kurzy školního lyžování a snowboardingu, dále Služba školám, která zase školám a školským zařízením pomáhá s ekonomickou složkou jejich činnosti, ale i např. pedagogická knihovna sloužící nejen odborné veřejnosti, ale také školákům a studentům. V hudebním nahrávacím studiu, otevřeném všem zájemcům – profesionálům i amatérům, se pravidelně nahrávají hudební CD základním uměleckým školám, mladým kapelám, recitátorům, muzikantům sólistům. Pro veřejnost od pondělí do pátku do pozdních večerních hodin slouží Fit-centrum, skupiny dětí a mládeže nejen z Čech, ale i ze zahraničí se ubytovávají v naší ubytovně v Klubu Amfora a pražské děti mohou po celý rok trávit příjemné chvíle ve zdravém prostředí Rakovnicka v naší Škole v přírodě ve Skryjích.

Podíváte-li se na naše stránky www.hobbycentrum4.cz, bude vám zřejmé, jak široký záběr práce ve volném čase s dětmi a mládeží pokrývá Dům dětí a mládeže Praha 4 – Hobby centrum 4. Tak vstupte.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO