Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Váš odborník na počítače a elektroniku

25. 06 2010 | Jsme dynamicky se rozvíjející firma, orientující se především na prodej výpočetní techniky ale i spotřební elektroniky zákazníkům nejen z řad domácích uživatelů, malých a středních firem, ale i velkých společností a zákazníkům z oblasti školství. Zaměřujeme se na zákazníky - nadšence, pro které je počítač koníček. Velmi významnou skupinou zákazníků jsou hráči PC her.

Jsme dynamicky se rozvíjející firma, orientující se především na prodej výpočetní techniky ale i spotřební elektroniky zákazníkům nejen z řad domácích uživatelů, malých a středních firem, ale i velkých společností a zákazníkům z oblasti školství. Zaměřujeme se na zákazníky - nadšence, pro které je počítač koníček. Velmi významnou skupinou zákazníků jsou hráči PC her. Dokážeme však přesně vyhovět i požadavkům zákazníků, kteří se v daném zboží příliš neorientují a očekávají odbornou radu.

Czech Computer s r.o. je obchodní společnost, která si zakládá na poskytované kvalitě a velmi přijatelných cenách pro naše zákazníky. To nám umožňuje jednak velmi dobrá spolupráce s jednotlivými distributory výpočetní techniky, ale v neposlední řadě i minimalizace nákladů na provoz firmy.

Díky úzkým vazbám na většinu distributorů v republice jsme schopni našim zákazníkům nabídnout na našich internetových stránkách produkty všech významnějších výrobců hardwaru i softwaru, ke kterým jsou k dispozici i podrobné informace a výsledky testů.

http://www.czechcomputer.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO