Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vegetariánská restaurace Maranatha

4. 07 2010 | Maranatha je křesťansky orientované občanské sdružení, které bylo založeno v roce 2002. Sdružení podporuje, řídí a samo vytváří projekty související s celkovým rozvojem lidské osobnosti a při dosahování svých cílů a vizí vychází především z biblického odkazu a životní zkušenosti. Svými vzdělávacími projekty chce Maranatha nabídnout možnost odpovědět si na otázky o původu, smyslu a cíli života.

Maranatha je křesťansky orientované občanské sdružení, které bylo založeno v roce 2002. Sdružení podporuje, řídí a samo vytváří projekty související s celkovým rozvojem lidské osobnosti a při dosahování svých cílů a vizí vychází především z biblického odkazu a životní zkušenosti. Svými vzdělávacími projekty chce Maranatha nabídnout možnost odpovědět si na otázky o původu, smyslu a cíli života. Smyslem a úkolem sdružení Maranatha je osvětová činnost, vzdělávání, výchova a pomoc lidem, kteří chtějí najít cestu k plnohodnotnému životu. Jeho cílem je poznání přírodních a duchovních zákonitostí obohacující lidský život až po osobní poznání Boha – Ježíše Krista.

Maranatha vznikla jako odpověď na konkrétní potřeby jedinců, církevní i mimocírkevní společnosti. Jako motto si dalo tři slova: POZNÁVAT – RŮST – SLOUŽIT. Vizí a posláním občanského sdružení je snaha jeho členů poskytovat jiným možnost poznání nových životních hodnot a případně je naučit tyto hodnoty využívat v praxi.

Obchod Maranatha
S restaurací Maranatha souvisí i stejnojmenný obchod. Pokud by Vás zaujala některá jídla, obchod nabízí jednotlivé doplňkové produkty pro vlastní kuchyni. Obchod Maranatha nabízí produkty podporující zdravý životní styl, zdravou výživu, dárkové zboží a přírodní kosmetiku. Maranatha podporuje rovněž vydávání poučných knih pro lidi všech věkových kategorií a společenských vrstev. Vedle knih naleznete v obchodě také audiovizuální nosiče. Samotný obchod organizuje jednou až dvakrát týdně praktické kurzy, ochutnávky a semináře týkající se jednak zdravé výživy, tak i našeho duchovního života.

www.obchodmaranatha.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO