Právě se nacházíte:

VELETRH FOR PRESENT 2012

Ve dnech 4.-7. 10. 2012 se naše společnost MP TOBACCO s.r.o. zúčastnila dárkového veletrhu FOR PRESENT 2012 na výstavišti v Praze-Letňanech. Návštěvníci si mohli na našem stánku prohlédnout průřez sortimentem doutníků z celého světa, doutníkového příslušenství jako jsou např. doutníkové popelníky, ořezávače doutníků a humidory. 

Ve dnech 4.-7. 10. 2012 se naše společnost MP TOBACCO s.r.o. zúčastnila dárkového veletrhu FOR PRESENT 2012 na výstavišti v Praze-Letňanech.

Návštěvníci si mohli na našem stánku prohlédnout průřez sortimentem doutníků z celého světa, doutníkového příslušenství jako jsou např. doutníkové popelníky, ořezávače doutníků a humidory. 
 
Vzhledem k tomu, že celý veletrh se skládal z dárků, obrazů, plyšových hraček a bytových doplňků, působil náš sortiment velmi nezvykle, a proto přitahoval velké množství návštěvníků veletrhu, kteří brali naši expozici jako příjemné zpestření a také jako možnost nakoupit u nás dárky pro muže. Zvláštní pozornost upoutaly luxusní doutníky značky BOSSNER, stejně tak jako například největší doutník na světě, zapsaný do Guinessovy knihy rekordů, MAGNUM od mexické firmy SANTA CLARA, který je dlouhý 83,3 cm.
 
Veletrh navštívilo dle statistik celkem 24 825 návštěvníků, kteří tak získali inspiraci pro vánoční dárky, které si v mnoha případech hned při návštěvě veletrhu mohli zakoupit.