Vířivka je stylová součást moderního člověka v každém věku

Moderní vířivka by svého majitele neměla časově nijak omezovat a měla by díky své autonomní a nezávislé řídicí technologii fungovat samočinně a v pravidelných intervalech se čistit, okysličovat a v zimním období také ekonomicky přihřívat.

Nejmodernější systémy řízení dnes dokáží svému majiteli nabídnout nejen vzdálenou podporu přes mobilní aplikace, ale umožňují mu i vzdálené ovládání a řízení vířivky z kteréhokoliv místa na světě v dosahu internetové či mobilní sítě. Speciální nejvyššíhi-tech systémy amerického výrobce BALBOA WATER GROUP® dokáží svého majitele informovat o provozních hodnotách, teplotě vody či regulované době filtrace každý den kdykoliv v průběhu dne.

VÍŘIVKA NEBO SWIM SPA

Tyto nejmodernější systémy jsou uživatelky velmi jednoduché a podporují je prakticky všechny druhy vířivek včetně swim spa. Velkou výhodou jsou vnitřní rozměry řídicích jednotek a tím je možné jejich využití do nejmenších modelů vířivých van. O tento unikátní systém je možné vířivku rozšířit i dodatečně během servisní kontroly. Univerzálnost velikostí ovládacích panelů se umí velikosti prolisu na vířivce podřídit a tím můžeme i nejvyspělejší technologii posunout zase o kus dále téměř každému svému zákazníkovi bez ohledu na velikost a typ vířivé vany.

Mnoho krásných zážitků s novou vířivkou Vám přeje společnost SPA Studio s.r.o. v exkluzivním zastoupení značky Canadian Spa.